horoskopy 0 Zobrazení

Horoskop na Január 2019

Aký bude štart v prvom mesiaci roku 2019? Pozrite sa na svoj horoskop
od Igor 2019-01-02
 

Nový rok 2019 sme úspešne privítali, poďme sa teda pozrieť, čo nás čaká v prvom mesiaci roka, bude úspešnejší ako ten predchádzajúci?

 

Kozorožec (22. 12. - 20. 1.)

Na začiatku roka sa pozornosť Kozorožcov stáča k najmladším členom rodiny. Ste naladení na rovnakú frekvenciu a radujete sa z toho, že sa vám otvoria v záležitostiach, ktoré predtým držali pod pokrievkou. Hviezdy nabádajú k tvorivým činnostiam a voľnočasovým aktivitám. Ak máte potrebu zapracovať na vedomostiach, teraz sa naskytá najúspešnejšia doba. Jediné vrásky na čele sa môžu objavovať v spojení s láskou.

Sex a vzťahy
Robí vám problém zachovať si chladnú hlavu a oproti svojej vrodenej povahe sa rozčuľujete kvôli maličkostiam. Miláčik by si mal dávať pozor na svoje ústa.

Deti a rodina
Stred mesiaca je ako stvorený pre zveľaďovanie interiéru. Máte vycibrený vkus a navyše dokážete kopu práce odviesť vlastnými rukami. Buďte na seba hrdí.

Práca a peniaze
Verte tomu, že v poslednej dekáde si spravím chuť. Dovtedy musíte počítať so závisťou kolegov aj nepriaznivým správaním vedenia. Máte na to, túto krízu ustáť.

Vodnár (21. 1. - 19. 2.)

Do nového roka nevplávate úplne hladko. Leví podiel na tom má nevrlá Venuša, ktorej rozladená nálada sa odrazí na dianie v zamestnaní, milostnom i rodinnom živote. Najmä v ekonomickej sfére by vám ale mohla narobiť zbytočné vrásky na čele. Od 6. sa dostanete nohami späť na pevnú zem. Kariéra len prekvitá, takže sa vám podarí zaceliť dieru v rozpočte. V polovici mesiaca sa nebojte skúsiť svoje šťastie.

Sex a vzťahy
Singles môžu nájsť spriaznenú dušu vďaka človeku, ktorý je im blízky. Buďte ústretoví k príbuzným a priateľom, keď vám chcú niekoho predstaviť.

Deti a rodina
Máte plnú hlavu pracovných starostí, takže domáce dianie stojí stranou. Rodina ale nechápe, čo sa s vami deje. Zaslúži si vysvetlenie a hlavne odmenu.

Práca a peniaze
Kariéra Vodnárov je v rámci zverokruhu bezkonkurenčná. Z rukáva ťaháte jeden nápad za druhým a nerobíte si starosti s tým, či ich premeníte v realitu.

Ryby (20.2.-20. 3.)

Ako vplávajú do roku 2019 zrodenci Rýb? Nenápadne nadviažete na decembrovú konšteláciu pod vplyvom láskyplnej Afrodité. V láske prežívate fantastické chvíle, kedy si prajete, aby to vydržalo nastálo. Po 6. januári sa situácia obracia a sebaistota upadá. Singles by mali dať pozor, aby neskočili na lep filuta, ktorému ide len o jedno. Našťastie kariéra sľubuje fantastický posun. Obráťte pozornosť týmto smerom.

Sex a vzťahy
Hľadáte spriaznenú dušu? Potom zoznamovanie nechajte v januári bokom. Aktuálne to vyzerá skôr na stretnutie s osobou, ktorej ide o vaše financie než o lásku.

Deti a rodina
Atmosféra medzi blízkymi je dosť napätá. Ako hromozvod fungujú starší príbuzní, ktorý na rozdiel od okolia netlačia na pílu a dávajú situácii voľný priechod.

Práca a peniaze
S nevšednými nápadmi to v zamestnaní nebudete mať jednoduché. Kolegovia ani nadriadení nie sú pripravení na novátorské postupy. Všetko má svoj čas.

loading...
Predchádzajúci článok Dara Rolins a Kali majú spoločný megahit
Nasledujúci článok 72-ročný milionár si hľadá mladú ženu, aby mal komu zanechať svoj majetok