zaujimavosti 5,977 Zobrazení

Chcete svojmu partnerovi prichystať skvelú liečebnú masáž?

S týmito trikmi to zvládnete ako profesionál!
od Pavol 2019-01-14
 

Ak chcete po náročnom pracovnom dní svojho partnera, či svoju partnerku potešiť, potom vám odporúčame si prečitať pár trikov, ako mu urobiť uvoľňujúcu masáž.

Po prečítaní tohto článku sa z vás stanú profesionálny maséri a masérky. A ako bonus sme pre vás na konci článku pripravili niekoľko tipov, ako urobiť masáž naozaj jedinečnou.

Vytvorte správnu atmosféru

Odstráňte všetky telefóny a všetko ostatné, čo by mohlo vyrušiť vášho partnera. Pripravte si pracovisko, ktoré bude pre vás a vášho partnera pohodlné. Tichá hudba, sviečky, masážny olej a pár teplých uterákov stačí. Budete potrebovať uteráky na pokrytie oblastí, ktoré ste už masírovali.

Začnite chodidlami

Naše nohy doslova akumulujú napätie, takže keď masírujete nohu, vyvíjajte tlak na celý povrch nohy, ale uistite sa, že netlačíte príliš veľa.

Potom prejdite na zadnú stranu nohy kruhovými pohybmi, čím sa vyhnete oblasti pod kožou. Presuňte sa z holennej kosti na stehná, jemným trením a vyvíjajte tlak na svaly. Keď skončíte s jednou nohou, zakryte ju uterákom a začnite robiť to isté s druhou.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Tags masáž
Predchádzajúci článok Stačí vám 60 minút denne a dokážete si vyrobiť elektrinu na celý deň
Nasledujúci článok 128-ročný muž z Argentíny vyhlasuje o sebe, že je Adolf Hitler