pribehy 57,059 Zobrazení

128-ročný muž z Argentíny vyhlasuje o sebe, že je Adolf Hitler

128-ročný muž zo Saltu v Argentíne o sebe tvrdí, že je v skutočnosti bývalým nacistickým vodcom Adolfom Hitlerom a strávil posledných 70 rokov v utajení
od Pavol 2019-01-15
 

128-ročný muž zo Saltu v Argentíne o sebe tvrdí, že je v skutočnosti bývalým nacistickým vodcom Adolfom Hitlerom a strávil posledných 70 rokov v utajení. Zatiaľ čo jeho tvrdenia rozširujú hranice uveriteľnosti na zlomový bod, zhodujú sa s objavením nacistických pamätihodností v krajine.

Zatiaľ čo historici mainstreamu všeobecne veria tomu, že Hitler spáchal samovraždu 30. apríla 1945 v meste Fuhrerbunker v Berlíne, keď Červená armáda kapitulovala hlavné mesto Nemecka, niektorí alternatívni kronikanti naznačujú, že Fuhrer mohol utiecť do Latinskej Ameriky, ako to urobili mnohí ďalší nacisti na záver vojny.

V rozhovore s miestnymi médiami vysvetlil naturalizovaný nemecký prisťahovalec, že v roku 1945 prišiel s pasom - údajne falšovaným, ktorý gestapo vyhotovil na konci druhej svetovej vojny - a identifikoval sa ako Herman Guntherberg.

Podľa vlastných slov dokonca plánuje napísať svoju autobiografiu, ktorá mala výjsť v septembri 2018 a mala byť publikovaná pod menom Adolfa Hitlera.

Vynikajúcu reklamnú kampaň na knihu však Hermanovi Guntherbergovi podkopáva jeho vlastná manželka Angela Martinez.

Tá pripúšťa, že jej manžel má možno nejakú nacistickú minulosť, za ktorú sa cíti byť vinný, ale podľa nej určite nie je Adolf Hitler. Toto jeho vyhlásenie pripisuje senilnosti a chorobe zvanej starecká demencia.

loading...
Predchádzajúci článok Chcete svojmu partnerovi prichystať skvelú liečebnú masáž?
Nasledujúci článok LOVEnie je nová slovenská romantická komédia