horoskopy 2,256 Zobrazení

Horoskop na JÚL 2018

Čo vás čaká v júli podľa znamení zverokruhu?
od Igor 2018-07-01
 

Leto je už v plnom prúde, chystáte sa na dovolenky, relax a oddych. Doprajú vám v tomto letnom mesiaci hviezdy? Pozrite sa na váš horoskop na mesiac júl 2018.

Kozorožec (22. 12. - 20. 1.)

Ambiciózne znamenie Kozorožca čaká mesiac presne podľa jeho gusta. Venuša spolu so Saturnom vytvára ideálne obdobie pre pracovný rast aj šťastie v láske. Ani po ekonomickej stránke si nebudete mať na čo sťažovať. Čo je pre vás, milovníkov stability, báječná správa. Dovolenka môže ešte chvíľu počkať. Teraz by ste mali začať s podnikaním, alebo rozjazdom kariéry. Všetkému, čo začnete, položíte stabilné základy.

Sex a vzťahy
Emočná stránka vzťahu dostane grády. Až teraz si uvedomujete, čo vo svojom partnerovi máte. A čo čaká nezadaných? Nič menej než žena či muž vášho života.

Deti a rodina
Pre spokojnú domácnosť ste ochotní siahnuť hlbšie do vrecka. Všemožne rozmaznávate blízkych a vymýšľate program, ktorým sa len tak niekto nepochváli.

Práca a peniaze
Prežívate jedno z profesne najúspešnejších období roka. Cítite vietor v chrbte a každú príležitosť hodláte vyžmýkať na maximum. Toto je váš mesiac!

Vodnár (21. 1. - 19. 2.)

Celý rok sa človek teší na letné leňošenie a keď príde, máte chuť na odlišný program. Energiou žblnkajúci Mars vás motivuje k veľkej zmene v pracovnej sfére i súkromí. To, na čo ste sa odvážili myslieť iba vo sne, sa v júli môže stať realitou. Vesmírny objednávkový servis funguje vo váš prospech, musíte však priložiť ruku k dielu. V láske sa objavia nezhody, ale vám nevadí pri nich ustúpiť.

Sex a vzťahy
Singles by mali mať na začiatku mesiaca oči na stopkách. Tieto dni sú najlepšie pre zoznámenie! Zadaní by sa naopak 1. a 2. júla mali držať späť.

Deti a rodina
Radi by ste zvelebili domov k dokonalosti, ale rodina nemá na novoty náladu. Až do 20. sa musíte snažiť, aby ste v rozhovore neprilievali olej do ohňa.

Práca a peniaze
Radi by ste zrýchlili tempo, ale hviezdy pre stupňovanie nemajú pochopenie. Práca chvatná málo platná. Verte, že čo sa má stať, to sa stane a neponáhľajte.

Ryby (20.2.-20. 3.)

Milé Rybky, tešte sa na prázdniny ako vystrihnuté z romantických filmov. Do 22. júla vám hviezdy servírujú najväčšie lahôdky na poli zábavy, lásky a umenia. Láka vás všetko krásne, dokážete oceniť originalitu a kvalitu. Slobodní by sa mali mať na pozore 13. júla, keď sú šance na nájdenie spriaznenej duše najvyššie. Cesta do siedmeho neba však môže byť nevyspytateľná kvôli opomenutiu všedných starostí.

Sex a vzťahy
Z očí vám skĺznu ružové okuliare, čo môže byť kruté, avšak pre lásku je to nevyhnutné. Razom dokážete čítať medzi riadkami a chápete skryté súvislosti.

Deti a rodina
Čaká vás veľa zábavy a nových aktivít, vďaka ktorým načerpáte fyzické i duševné sily. Aj keď si vychádzate snáď s každým príbuzným, s deťmi je to top.

Práca a peniaze

Nie každá zaujímavá ponuka musí dopadnúť podľa predstáv. Hviezdy radia držať sa svojho kopyta a neriskovať. Pri obchodovaní by ste mohli prísť na bubon.

loading...
Predchádzajúci článok Takto vyzerala stará dáma z Titanicu, keď bola mladá. Bola prekrásna!
Nasledujúci článok Vlci v krčme