horoskopy 0 Zobrazení

Horoskop na Február

Pozrite si horoskop na tento mesiac, čo vás čaká?
od Igor 2019-02-01
 

Prvý mesiac nového roka 2019 je už za nami, pred nami je mesiac február, poďme sa teda pozrieť, čo nám prináša...

 

Kozorožec (22. 12. - 20. 1.)

Vyzerá to, že v prípade Kozorožcov začne jar o pár týždňov skôr. Cítite, ako sa telo otrepáva zo zimného spánku a prechádza vami čerstvá energia. Narastajúca fyzická aj psychická kondícia sú ako životabudič, vďaka ktorému sa vám darí na všetkých frontoch. Do polovice mesiaca sústredíte pozornosť láske a rodine, chcete sa baviť. Kariéra teda bude musieť chvíľku počkať, beztak ju brzdia nevrlí nadriadení.

Sex a vzťahy
Druhá polovica mesiaca je naplnená vášňou, romantikou a vzájomným porozumením. Na partnerskej pôde si vynahradíte všetko, čo ste do tohto dátumu nestihli.

Deti a rodina
Ak chcete prežiť harmonický mesiac, myslite sebecky viac na seba. Ak sa budete obzerať len na potreby druhých, za chvíľu nebudete mať pre čo žiť.

Práca a peniaze
Premýšľate, čo by ste mohli urobiť pre pohodovejšie fungovanie s kolegami. Nakoniec nájdete liek na profesijné neduhy. Zelenú majú obchodné cesty a školenia.

Vodnár (21. 1. - 19. 2.)

Do dvadsiateho februára prežívate jeden z najlepších mesiacov v roku. Máte pocit, že vás nemôže nikto a nič zastaviť v rozlete. Poznať je to hlavne v kariére, keď zbierate jeden úspech za druhým. Spoznávate inšpiratívnych jedincov, ktorých známosť sa vám ešte raz bude hodiť. Singles by mali do polovice mesiaca rozhodiť siete. Potom sa šance na nájdenie spriaznenej duše znižujú. Záver februára využite k regenerácii.

Sex a vzťahy
Je vás všade plno, a tak sa ľahko zoznamujete a premýšľate, akému náprotivku dať prednosť. Od 15. si ale v láske pripadáte odstrčení na vedľajšiu koľaj.

Deti a rodina
Ste prekvapení z toho, aká pohodová atmosféra zavládla medzi rodinnými príslušníkmi. Upevnite vzťahy, čo sa dá. Na konci mesiaca túto základňu oceníte.

Práca a peniaze
Mozgové závity pracujú na dvesto percent. Vďaka nim dokážete vidieť súvislosti, ktoré ostatným zostávajú skryté. Len vedeniu trvá, než si to pripustí.

Ryby (20.2.-20. 3.)

Január bol pre Rybky náročným obdobím, ktoré narušilo ich krehkú psychiku. Vesmír si teraz posype hlavu popolom a ponúka zadosťučinenie. Obklopuje vás priateľská klíma a v prípade zadaných sľubuje jeden romantický okamih za druhým. A ako na tom budú singles? Do 11. by ste mohli nájsť človeka, s ktorým si navzájom máte čo ponúknuť. Od 11. sa vám bude dariť aj v náročných pracovných krokoch.

Sex a vzťahy
V hlave i srdci sa odohrávajú netušené veci, o ktorých sa hanbíte hovoriť nahlas. Na druhú stranu nesedíte v kúte, naopak idete v ústrety svojmu šťastiu.

Deti a rodina
Robíte maximum, aby sa klíma v domácnosti upokojila a blízki vás nemohli osočovať, že im nevenujete dostatok pozornosti. Častejšie tiež pozývate priateľov.

Práca a peniaze
Prvé dve dekády prinášajú zaujímavé zisky, vďaka ktorým sa váš rozpočet nečakane rozrastie. V závere mesiaca si naopak dajte veľký pozor na zbytočné nákupy.

loading...
Predchádzajúci článok Rodáčka z Detvy sa stala najkrajšou Európankou a 3. najkrajšou ženou na svete
Nasledujúci článok Škandál pokazeného mäsa z Poľska