horoskopy 8,151 Zobrazení

Zlučiteľnosť v priateľstve podľa horoskopu

Ako sa správajú priatelia podľa jednotlivých znamení zverokruhu?
od Pavol 2019-03-16
 

Znamenie zverokruhu nám charakterizuje základné vlastnosti človeka narodeného v tom ktorom znamení. Ako sa jednotlivé znamenia správajú v priateľskom vzťahu, to sa dozviete v nasledujúcom článku. S ktorým znamením je pre vás najvhodnejšie vybudovať si skvelé priateľstvo?

Spoľahlivý, dôveryhodný Baran (21.3. - 20.4.)

Ak túžite po priateľovi, ktorý vás nikdy nezradí, neopustí v ťažkej chvíli a za žiadnych okolností, hľadajte medzi Baranmi! V mimoriadnej situácii sa Baran ujme vedenia, vytiahne vás zo zmätkov a umožní vám víťazne odkráčať. Vašu prosbu nikdy nenechá bez povšimnutia. A to aj v prípade, ak ide o nejakú alarmujúcu žiadosť. Baran sa zbytočne na nič nepýta. Kvôli priateľovi pôjde sveta kraj, bude trpieť núdzu a kruté zaobchádzanie. Ak ich bude musieť znášať kvôli priateľstvu, bude to Baran brať ako radosť. Napriek tomu však v niektorých prípadoch má Baranova oddanosť svoje slabé miesta.

Baran dokáže byť panovačný. Je schopný so zarytou zaťatosťou strkať hlavu do nejakého podniku, ktorý v skutočnosti prináša škodu jemu i všetkým ostatným, a nedá sa ničím a nikým zastaviť. Ak Baran prepadne nejakej utkvelej myšlienke, nič ho od nej neodvráti. Neznáša rady, netrpí kritiku. Pokiaľ chcete prospieť svojmu baraniemu priateľovi, pokúste sa ho postrčiť smerom k väčšej umiernenosti pokiaľ ide o odmietanie hlasu rozumu, rád a kritiky. Keby sa vám to podarilo, dostalo by váše priateľstvo nový zmysel a Baran by nepochybne prejavil svoje najkrajšie vlastnosti: nežné priateľstvo a vieru, že všetko dobre dopadne, nech sú okolnosti akékoľvek.

Otvorený Býk (21.4.- 20.5.)

Býk miluje život, je rád, ak môže žiariť spokojnosťou. S ľuďmi sa ľahko dohovorí, ľahko získava priateľov a veľmi si ich váži. Býk je pod ochranou Venuše a jeho druhou prirodzenosťou je láska k blížnym a uctievanie krásy vo všetkých jej prejavoch. Je pravdou, že láska plodí opäť lásku, preto tiež milujúce srdce Býkov prebúdza lásku v v srdciach iných ľudí, a preto si tiež Býk získava skôr verných priateľov. Býk vyniká svojou výnimočnosťou. Jeho priatelia si však v žiadnom prípade nepomýlia výnimočnosť s chválenkárstvom. Býkova prevaha je zameraná na pomoc priateľom.

Niekedy dokáže byť Býk neuveriteľne tvrdohlavý. Väčšinou je láskavý a pokojný, občas však u neho dochádza k emocionálnemu výbuchu. Kto urazí Býka v jeho citoch, dotkne sa jeho hrdosti. Býk sa ocitá v depresii, odmieta počúvať hlas rozumu a vzniká možnosť straty jeho priateľstva. Je nevyhnutné veci vyjasniť a snažiť sa spoločne prísť príčine konfliktu na kĺb. Zaobchádzajte s Býkom tak nežne, ako je len možné, dávajte mu najavo vľúdnosť a nehu. Nikdy Býka nepodpichujte, pretože to vám odpustiť nedokáže.

Prospešní Blíženci (21.5.-21.6.)

Vecné kvality Blížencov sa snáď ani nedajú doceniť. Ich rady sú neobyčajne cenné. Blíženci sa nikdy nezastavujú v polovici cesty a čo začali, dotiahnu do konca. Avšak pokiaľ ide o náklady na takýto postup, buďte ostražití. Blíženec ide vpred hlava nehlava a čo to stojí, to je pre neho maličkosť.

Peniaze nehrajú v živote Blížencov veľkú úlohu. Ak Blížencovi ponúknete za preukázanú službu peniaze, môžete ho uraziť. Najhlavnejšie pre neho je cítiť sa potrebný blízkym ľuďom. Povedzte mu pár vážiacich  slov a vyjadrite vďačnosť za preukázanú pomoc - to pre neho bude mať cenu zlata. Ak si chcete uchovať Blížencovej priateľstvo, vynaložte isté úsilie - pre svoju nestálosť Blíženci často strácajú priateľov, ktorí nehodlajú akceptovať ich nároky v oblasti zábavy a rozmanitosti životných aktivít. To je totiž charakteristický rys ľudí zrodených v znamení Blížencov. Sú zvyknutí robiť niekoľko vecí naraz a nachádzajú v tom priamo zaľúbenie. K priateľom bývajú príliš nároční a ich priateľský vzťah príde občas draho.

Tak či tak, Blíženci vždy upútajú, sú veľmi zábavní a ich veselosť vám vždy zdvihne náladu.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Verešová oslávila s manželom dvanásť rokov od svadby: Jej slová vás dostanú!
Nasledujúci článok V Mexiku začali produkovať plastové príbory a slamky z materiálu, ktorý sa dokáže rozložiť do 240 dní