zaujimavosti 0 Zobrazení

Čo o vás prezradí spôsob nosenia kabelky?

Spôsob nosenia vašej kabelky o vás veľa prezradí, nájdete sa?
od Igor 2019-03-25
 

Dámska kabelka je nevyhnutným doplnkom, s ktorým každé ráno vyrážame z domu. To, ako ju uchopíme alebo prehodíme cez rameno, považujeme za absolútnu rutinnú záležitosť. Podľa odborníkov na reč tela však nejde o úplne náhodné rozhodnutie. Práve spôsob, ktorým kabelku nosíme, vypovedá o tom, aké sme.

A čo vy? Spoznáte sa v nasledujúcom prehľade?

Kabelka zavesená voľne cez rameno

Keď si hodíte kabelku s dlhým popruhom len tak cez rameno a necháte ju voľne visieť pozdĺž tela, je to ten najjednoduchší spôsob, ako si tento doplnok na seba vziať a vyraziť s ním z domu. Čo to o vás ale hovorí? Máte rada slobodu, voľnosť pohybu i nezávislosť. Tiež ste veľmi prakticky založenú ženou a chcete mať všetky potrebné veci vždy po ruke.

Kabelka s kratšími popruhmi zavesená cez rameno a pridržiavanie rukami

Nosíte radšej kabelku s kratšími popruhmi? Ak si ju zavesíte cez plece a následne pridržujete rukami, patríte k tým ženám, ktoré sa snažia mať všetko za akýchkoľvek okolností pod svojou kontrolou. Ste si vedomá rizík, ktoré život prináša, preto sa správate obozretne. Každú situáciu, do ktorej sa dostanete, vždy hodnotíte ako dobrú, alebo zlú.

Kabelka nosená do kríža

Toto nosenie dámskej kabelky "cez hlavu", kedy následne necháte kabelku visieť pozdĺž tela, môže byť pohodlné, ale vo väčšine prípadov nevyzerá príliš elegantne. Podľa odborníkov na reč tela týmto spôsobom nosia kabelky ženy, pre ktoré je typický laxnejší prístup k veciam okolo seba.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Spomínate si na skupinu O-Zone? Takto vyzerajú jej členovia dnes
Nasledujúci článok Vo veku 52 rokov zomrel legendárny spevák Dan Nekonečný