pribehy 3,181 Zobrazení

'Povedz nie!' Otec zničil žiadosť o ruku svojej dcére

Otcovia dúfajú, že ich dcéry nikdy neopustia hniezdo, preto tento muž sa rozhodol, že zničí žiadosť o ruku svojej dcéry. Bolo to veľmi zábavné.
od Pavol 2018-07-02
 

Pre dievča je žiadosť o ruku pravdepodobne jednou z najdôležitejších situácií, ktoré môže zažiť; koniec koncov, dlho o tejto zvláštnej a dokonalej chvíli snívala. Ale naopak, väčšina otcov očakáva, že ich dieťa nikdy neopustí hniezdo a samozrejme nikto nie je dosť dobrý na to, aby bol hodný lásky ich dcér. Neexistuje však nič, čo by mohli urobiť, aby zamilované dievča zmenilo svoju myseľ, alebo dokonca neprijalo žiadosť o ruku, táto dievčina to dokazuje.

Nedávno mal jej priateľ skvelý nápad požiadať ju o ruku a rozhodol sa vyzvať najdôležitejších ľudí v jej živote, aby urobili všetko viac okázalé a emocionálne, ale otec dievčaťa nesúhlasil, a tak zasiahol, aby mu jeho dcéra povedala nie.

Pre neho prišiel čas urobiť ďalší krok

Levi a jeho priateľka Alisson spolu randili dva roky, takže on si myslel, že by už bolo načase požiadať ju o ruku. Pracoval na všetkých detailoch, pozval priateľov a rodinných príslušníkov Alisson. Ale maličký detail takmer všetko zničil: otec Alisson.

loading...
Predchádzajúci článok Návšteva budúcich svokrovcov
Nasledujúci článok V Nórsku prijali opatrenia proti odlesňovaniu