horoskopy 0 Zobrazení

Horoskop na Apríl 2019

Jar je v plnom prúde, čo na to hviezdy?
od Igor 2019-04-01
 

Jar je v plnom prúde, príroda sa preberá k životu, poďme sa teda pozrieť, čo nám prinášajú v mesiaci apríl hviezdy...

 

Kozorožec (22. 12. - 20. 1.)

Milí Kozorožci, štvrtý mesiac roka nebude nijako rozmarný, ako ste zvyknutí. Namiesto aprílových vtipov sa atmosféra odvíja vo vážnom duchu. Vesmír pripomenie nutnosť zaoberať sa zabezpečením do budúcnosti. Zadaní budú svoje kroky konzultovať s rodinou, aby eliminovali trecie plochy. Čerstvo zaláskovaným sa ponúka štartová čiara pre budúcnosť, v ktorej už nebude len "vy" ale "my". Nechajte si to prejsť hlavou.

Sex a vzťahy
Dokážete oddeliť zrno od pliev. Potenciálnych záujemcov podrobíte skúške, vďaka ktorej zostanú len tí najlepší. Nepochybujeme, že si to môžete dovoliť.

Deti a rodina
Na prvú polovicu mesiaca si naplánujte rodinné stretnutia a dôležité diskusie. Viete urobiť ústretové gesto a načúvate tomu, čo sa blízki snažia povedať.

Práca a peniaze
Neotáľajte a pustite sa do práce hneď skraja mesiaca. Prekypujete aktivitou a navyše máte pocit, že vás pobozkala Múza. Priaznivá klíma nebude trvať večne.

Vodnár (21. 1. - 19. 2.)

Prebúdzate sa zo zimného spánku a cítite, že toto ročné obdobie je pre vás ako stvorené. Rozkvitáte ako jarná príroda a vyžarujete pozitívnu náladu. Vďaka energickému postaveniu Marsu budete mať veľa odhodlania a síl, aby ste doviedli do úspešného cieľa pracovné plány aj milostné túžby. Zoznamovanie vám pôjde na výbornú. Aj keď nejde o partnera pre život, každý kontakt ochraňuje ako oko v hlave.

Sex a vzťahy
Tak veľmi sa bránite vážnej známosti, až sa do jednej nečakane zapletiete. Chvíľkový románik sa vám totiž dostane do srdca a odtiaľto ho len tak nevyženie.

Deti a rodina
Deti školopovinné vás vyhľadajú s prosbou o radu. Ste potešení tým, že sa obrátili práve na vás a snažíte sa, aby ste nepošliapali krehkú dôveru.

Práca a peniaze
Spočiatku sa zdá, že máte menej práce, než môžete stíhať. Ste ako ohnivá strela, ktorá svoje sily rýchlo vyčerpá. V závere apríla by vám mohli chýbať.

Ryby (20.2.-20. 3.)

Hoci sú Ryby od prírody opatrné, počas apríla sa ich správanie zmení. Máte chuť užívať si život plnými dúškami a odtrhnete sa z reťaze. Veľa financií investujete do svojho zovňajšku a nerozmýšľate, či si to váš rozpočet môže dovoliť. Prvá polovica mesiaca je náročná po psychickej stránke, pretože sa častejšie dostávate do sporu s rodinou i spolupracovníkmi. Hviezdy radia neplávať proti prúdu.

Sex a vzťahy
Na drahú polovičku viete byť nezvyčajne ostrí. Samotných vás to mrzí, ale neviete si pomôcť. Plánované ospravedlnenie zostane nakoniec nevyslovené. To je škoda.

Deti a rodina
Vďaka priateľom nájdete odpoveď na veľa otázok, ktoré sa vám teraz naháňajú hlavou. Môžete im zavolať, aj keby už dávno odbila polnoc. Neodmietnu vás.

Práca a peniaze
Prekypujete nápadmi, ako zlepšiť kolektívnu klímu a efektívnejšie odvádzať prácu. Bohužiaľ vaše novátorské postupy nenájdu pochopenie u kolegov ani vedenia.

loading...
Predchádzajúci článok Hokejista predal svoje luxusné auto, aby mohol zachrániť život cudziemu chlapcovi
Nasledujúci článok VTIP: Prsteň za 5000 €