horoskopy 0 Zobrazení

Patríte medzi týchto 6 znamení horoskopu? Znamená to, že vo vzťahu viete byť pekné potvory!

Nepatríte k nim aj vy?
od Pavol 2019-04-17
 

Pozrite sa, či podľa tohto horoskopu patríte medzi dievčatá, ktoré dokážu pekne zamávať s chalanmi a akým spôsobom.

Je dosť známe, že mužov priťahujú potvory, súčasne ich aj nenávidia. Mrchy to ale majú v živote jednoduchšie, pretože sú sebaisté, a najviac im záleží na sebe samých. Z toho dôvodu, že sú sústredené na svoj prospech, vždy sa dostanú tam, kam chcú.

Ktoré znamenia horoskopu majú vlohy správať sa ako mrcha? Nájdete sa medzi nimi?

Lev

Vysoký plat, okázalé večierky, byť za jedničku vždy a všade. Ženy narodené v znamení leva sú skutočné "levice". Majú vysoké nároky na svojich manželov a deti, ktoré musia byť zo všetkých najlepší. Za svojimi cieľmi dokážu ísť aj cez mŕtvoly. Tieto ženy bývajú veľmi chytré, všetko majú premyslené a slovo "nedá sa" nie je pre nich odpoveď.

Škorpión

Už podľa samotného zvieraťa, ktoré dominuje tomuto znamenie, je jasné, že spor s ním vás bude veľmi bolieť. Ženy v tomto znamení presne vie, kde pritlačiť, aby ste ľutovali a bolelo vás to. Neberú si žiadne servítky a povedia vám čo si myslia pekne do očí. Nikdy neviete, čo od nich máte čakať, sú veľmi mazané a svoje útoky starostlivo plánujú. S ženami tohto znamenia bude najväčší problém vtedy, ak je urazíte alebo na ne zabudnete. Ony totiž nikdy nezabúdajú.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Najlepší orechový koláč, ktorý si pripravíte behom chvíľky
Nasledujúci článok Milujete čierny humor? Môže to o vás prezradiť zaujímavú vlastnosť