horoskopy 0 Zobrazení

Vyberte si farbu vlasov podľa svojho znamenia, aká farba sa vám hodí?

Existuje mnoho odtieňov vo farebnom spektre, preto nie je potrebné mať celý život rovnakú farbu vlasov. Samozrejme, ak máte pekne farebné vlasy, neodporúčame si ich zbytočne farbiť, ale aspoň si zo zvedavosti prečítajte aká by sa vám hodila podľa zna
od Pavol 2019-04-30
 

Existuje mnoho odtieňov vo farebnom spektre, preto nie je potrebné mať celý život rovnakú farbu vlasov. Samozrejme, ak máte pekne farebné vlasy, nedoporúčame si ich zbytočne farbiť, ale aspoň si zo zvedavosti prečítajte aká by sa vám hodila podľa znamenia zverokruhu.

#1 Baran

Ženy Barana sú tie, ktoré majú najsilnejší charakter. Preto, ak chcete, aby vaše vlasy zodpovedali vašej osobnosti, odporúčame, aby ste sa rozhodli pre ryšavku. Ak sa odvážite, máte vždy možnosť zvýšiť intenzitu vašich vlasov s nejakými odtienmi.

#2 Býk

Ženy narodené v znamení Býkov vynikajú pre ich tvrdohlavosť - ak ste z tohto znamenia, mali by ste to vedieť lepšie ako ktokoľvek iný. Akonáhle si niečo zaumienite idete za tým, bez ohľadu na to, aké to je bláznovstvo, kým sa vám to nepodarí získať. Berúc do úvahy túto vlastnosť vašej osobnosti, farba vlasov, ktorá vám bude najlepšie vyhovovať, je medená červená.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Zostali vám po pôrode strie? Takto sa ich zbavíte!
Nasledujúci článok Koniec bankovke 500 eur. Nahradia ju nové 100 a 200 eurovky