horoskopy 0 Zobrazení

Horoskop na Máj

Máj, lásky čas, ako to vyzerá z pohľadu hviezd?
od Igor 2019-05-02
 

Máj, lásky čas, ako to vyzerá z pohľadu hviezd? Pozrite sa na svoj horoskop na mesiac máj...

 

Kozorožec (22. 12. - 20. 1.)

Milí Kozorožci, do mája nevkročíte šťastnou nohou, ale našťastie to nebude mať fatálne dôsledky. Prvý týždeň vyžaduje obozretnosť v láske i financiách. Čerstvo zadaní zrejme zistia, že objav považovali za niekoho úplne iného. Ešte je čas to stopnúť bez väčších citových strát. Od 16. ucítite priaznivú zmenu vetra. Vesmírni velikáni zboría ľady v medziľudských vzťahoch, čo sa odrazí vo všetkých sférach.

Sex a vzťahy
Z poslednej známosti ste sklamaní natoľko, že sa úplne zrieknete randenia. To je škoda. Nepaušalizujte všetky náprotivky, ktoré o vás prejavujú záujem.

Deti a rodina
V rodine stačí jeden negativista a všetci máte po nálade. Skúste mu ponúknuť pomocnú ruku, pretože z jeho strany ide o prejav čistého zúfalstva.

Práca a peniaze
Na začiatku mesiaca ste odhodlaní zmeniť profesiu. Pokojne by ste dali výpoveď na hodinu, ale za pár dní by ste tohto kroku ľutovali. Všetko má svoj čas.

Vodnár (21. 1. - 19. 2.)

Spoločenské naladenie Vodnárov s každým májovým dňom rastie. Potrebujete byť obklopení sympatickými tvárami, z ktorých čerpáte inšpiráciu aj radosť zo života. Baví vás cestovanie, spoznávanie nových kultúr a krajín a nemusí ísť nutne o exotiku. Z vesmíru k vám prúdi nezdolná energia, takže nie ste ničím limitovaní. Singles profitujú z narastajúceho sex-appealu. Svoje tajné zbrane využijete dokonca aj profesne!

Sex a vzťahy
Do polovice mája prežívate súkromnú rozprávku, kedy ste obletovaní samými atraktívnymi náprotivkami. Telenovelu však vystrieda reálnejší pohľad na svet.

Deti a rodina
Rodina vám teraz neposkytuje takú podporu, akú by ste potrebovali. Jediní, na koho sa môžete spoľahnúť, sú vaše ratolesti alebo mladší príbuzní.

Práca a peniaze
Májový štart je ideálny pre pracovné pohovory a dôležité schôdzky. Vládnete slovom a dokážete zaujať nevšednými nápadmi. V závere mesiaca sily ubúdajú.

Ryby (20.2.-20. 3.)

Slnko si v máji posvieti na pracovný život Rýb. Máte pocit, ako keby sa vám v hlave rozsvietilo a s náročnými úlohami sa nebudete dlho zdržiavať. Máte veľa duševných i fyzických síl, takže na seba naložíte úlohy aj za menej schopných kolegov. Na vytúženú odmenu si bohužiaľ musíte počkať, pritom by sa vám peniaze navyše hodili okamžite. Milostný život bude do polovice mája stagnovať, ale potom to začne!

Sex a vzťahy
Do 15. mája máte pocit, ako keby ste zabudli randiť. Nenapadajú vás zaujímavé témy k rozhovoru a vlastne ani neviete, koho pozvať. To sa čoskoro zmení!

Deti a rodina
Ste empatické stvorenia, pre ktoré je rodina posvätná. Príbuzní to zneužívajú a pomoc vyhľadávajú kvôli každej hlúposti. Nerešpektujú vaše súkromie.

Práca a peniaze
Ak sa ovládnete v diskusii s vedením, prežijete úspešný mesiac. Kolegovia stoja na vašej strane a nepotopia vás, pretože ste ich nenechali v štichu.

loading...
Predchádzajúci článok Takto dopadla anketa Najväčší Slovák
Nasledujúci článok Vedci odhalili skutočný dôvod, prečo si ženy radí robia selfie. Dôvod vás šokuje!