zaujimavosti 0 Zobrazení

Telekom za výpadky svojej siete ponúka kompenzáciu

Ak máte mobilného operátora Telekom, určite ste v piatok 10. mája zachytili výpadky. Telekom sa pre svojich zákazníkov rozhodol poskytnúť kompenzáciu
od Pavol 2019-05-14
 

Ak máte mobilného operátora Telekom, určite ste v piatok 10. mája zachytili výpadky siete. Nedalo sa telefonovať, posielať správy, či využívať mobilné dáta. 

Spoločnosť Telekom sa pre svojich zákazníkov rozhodla poskytnúť kompenzáciu, a tento piatok 17. mája budú mať zakazníci bezplatné volania, správy a dáta na Slovensku zadarmo pre všetkých, bez ohľadu na to, či zažili výpadok, dodali z Telekomu.

"Počas posledných dní a najmä počas víkendu sme venovali množstvo úsilia na zabezpečenie čo najlepšej funkcionality. Výpadok bol úspešne diagnostikovaný a odstránený. Počas posledných dní sme monitorovali výkon sietí, aby sme skontrolovali plný výkon našej prevádzky," uviedla spoločnosť.

"V piatkovej finálnej aktualizácii sme dali zákazníkom sľub, že to nenecháme len tak. Chceme ho dodržať, a preto dáme tento piatok (17. 5.) v mobilných sieťach bezplatné volania, správy a dáta na Slovensku zadarmo pre všetkých, bez ohľadu na to, či zažili výpadok, alebo im služby fungovali. Tieto výhody budú k dispozícii pre všetkých a automaticky," dodali z Telekomu.

zdroj: http://www.teraz.sk/import/telekom-odstranil-vypadky-siete-a-pon/395190-nahlad.html, foto: Deutsche Telekom

Predchádzajúci článok Za smrť Filipínca dostal Juraj Hossa 6 rokov
Nasledujúci článok Ako by ste vyriešili túto hádanku? Prídete na to?