zaujimavosti 1,326 Zobrazení

Charlieho anjeli sa po rokoch stretli

Herečky sa zišli pri evente, kde Lucy Liu získala svoju hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy.
od Pavol 2019-05-21
 

V roku 2000 prišli na televíznu obrazovku traja anjeli v podobe filmu založenom na televíznom seriály zo sedemdesiatych rokov, v ktorých krásne dievčatá riešia prípady proti zločincom, ktorým rozkazuje tajomný Charlie.

Vo filme sme videli herecké zoskupenie: Drew Barrymore, Lucy Liu a Cameron Diaz v úlohe Dylan Sanders, Alexa Munday a Natalie Cookovej, po ktorej nasledovalo pokračovanie, v ktorom si zahrala aj Demi Moore.

Pred pár dňami, Lucy Liu dostala jej hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy, a ako znamenie priateľstva, jej ex-dievčatá z tohto filmu boli s ňou pri tejto zvláštnej príležitostí, čo dokazuje, že neboli priateľky len vo filme, ale aj v reálnom živote.

Fanúšikovia sa išli zblázniť, keď ich znova videli a ešte viac, pretože sa objavila aj Demi Moore, ktorá bola jednou z hlavných rečníkov na podujatí, aby prehovorila nielen o kariére Lucy, ale aj o vynikajúcej osobe, ktorou je.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok SMUTNÁ SPRÁVA: Zomrel pilot F1!
Nasledujúci článok V Amerike nevedeli čo je Homo Sapiens, ale aj tak odpovedali na otázku, či by chceli tento druh zachrániť. Z odpovedí sa popukáte od smiechu