zaujimavosti 2,134 Zobrazení

Tom Hanks sa podelil o 6 rád, ako mať dlhoročné manželstvo, sám je ženatý 31 rokov

6 pravidiel mať dobré manželstvo podľa Toma Hanksa, ktorý je ženatý 31 rokov
od Pavol 2019-05-21
 

Vo svete šoubiznisu je ťažké nájsť páry, ktoré spolu dlho vydržia. Ale Tom Hanks je jedným z tých výnimočných prípadov, pretože si svoje manželstvo s herečkou Ritou Wilsonovou udržal viac ako 30 rokov. 

Ak sa rozhodnete oženiť, a túžite byť spolu celý život, mali by ste skúsiť sa riadiť jeho šiestimi radami, o ktoré sa podelil a u neho zafungovali:

1. Neožeňte sa pred 30-tkou

Hanks sa po prvýkrát oženil vo veku 22 rokov, čo ako povedal ľutuje, pretože to nebolo premyslené rozhodnutie, ale impulzívny akt, ktorý skončil rozvodom. V roku 1988 sa oženil s Ritou Wilsonovou a po jeho boku je 31 rokov. To spôsobilo, že herec povedal, žeby ste sa nemali ženiť skôr ako 30-ročný.

2. Spoznajte svojho partnera

Vyzerá to byť jednoduché, ale nie je, ak chcete spoznať svoju manželku do hĺbky, a predovšetkým vedieť, či ste ochotný viesť v niektorých veciach ku kompromisom. Tom Hanks hovorí: "Obetoval som niečo pre svoju ženu. Rita má grécke korene a má pravoslávnu vieru. Bol som katolík, takže predtým, ako som sa oženil, zmenil som svoju vieru, aby som si uctil jej rodinu."

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Miliardár oznámil na promóciách, že zaplatí všetkým tohtoročným absolventom školné
Nasledujúci článok V Poľsku vyčíňali tornáda a spôsobili obrovské škody