pribehy 0 Zobrazení

Policajtovi sa podarilo uzemniť dvoch agresorov na pláži, začo si vyslúžil prezývku 'Supercop' (super policajt)

Policajta z Floridy nazvali „Supercop“ (Super policajt) po tom, ako si poradil s párom agresorov na pláži.
od Pavol 2019-05-22
 

Policajta z Floridy nazvali „Supercop“ (Super policajt) po tom, ako si poradil s párom agresorov na pláži. Po udusení prvého otráveného chlapíka, ktorého bol policajt schopný udržať pod kontrolou, zabránil inému agresorovi a zavolal posily - to všetko v rovnakom čase. Všetko sa podarilo zachytiť na videu!

Policajt zložil dvoch mužov po veľkom boji, ktorý vypukol na Floridskej pláži. Potom, čo seržant Bryan Bingham zaparkoval svoje ATV na St Pete Beach v Pinellas County, niekoľko desiatok ľudí začalo bežať smerom k policajtovi kričiac, že návštevníci pláže boli ohrození. 

Napriek tomu, že bol sám, rozhodol sa zasiahnuť a dve bojujúce skupiny rozdeliť. Namiesto čakania na posily sa rozhodol okamžite konať, čím predišiel možnému zraneniu ostatných. "Namiesto čakania som okamžite konal," povedal seržant Bingham. Povedal, že si všimol dvoch hlavných agresorov - 25-ročného Josh McMahan a 24-ročného Justin Lewis.

Na videu, ktoré nájdete na ďalšej strane môžete vidieť seržanta Binghama, ako chytí 25-ročného Joshua McMahan za krk a hodí ho na zem. Bingham povedal, že použil techniku tlakového bodu na čeľusť a nasmeroval McMahana k zemi potom, čo mu napľul do tváre.

Samotné video nájdete na ďalšej strane...

Predchádzajúci článok Nemecký pár zabudol v taxíku novorodeniatko
Nasledujúci článok Cristiano Ronaldo 'žiada, aby bol Jose Mourinho novým trénerom Juventusu'