sport 1,701 Zobrazení

Cristiano Ronaldo 'žiada, aby bol Jose Mourinho novým trénerom Juventusu'

Cristiano Ronaldo tlačí na Jose Mourinho, aby sa stal novým trénerom Juventusu.
od Pavol 2019-05-22
 

Cristiano Ronaldo tlačí na Jose Mourinho, aby sa stal novým trénerom Juventusu.

V správe, ktorú citovala Marca a AS, La Gazzetta dello Sport tvrdí, že Ronaldo sa obrátil na radu Juventusu Turín, aby predložil meno Mourinho ako nástupcu trénera Massimiliana Allegriho, ktorý oznámil, že na konci tejto sezóny opustí klub.

La Gazzetta dello Sport vysvetlila, že Mourinho má dvoch dôležitých ľudí, ktorí podporujú jeho kandidatúru, jedným je Cristiano Ronaldo a druhým Jorge Mendes.

Ronaldo a Mourinho síce mali konflikty počas troch rokov spoločného pôsobenia v Reale Madride a obaja tvrdia, že sú ochotní zabudnúť na konflikty pri pôsobení v Turíne.

Okrem toho, Mourinho nie je populárny medzi fanúšikmi Juventusu Turín po tom, čo vyhral Seriu A, taliansky pohár a Ligu majstrov s rivalmi z Interu Miláno v roku 2010.Nehovoriac, že v tejto sezóne sa posmieval domácim fanúšikom, keď Manchester United zvíťazil 2-1 nad Juventusom Turín v skupinách Ligy majstrov. Mourinho v rozhovore pre RMC Sport minulý týždeň vyhlásil, že dúfa, že bude v novej práci najneskôr od júla.

zdroj: https://www.marca.com/en/football/international-football/2019/05/20/5ce2850e468aeb492d8b4619.html, fotky: Wikipedia Commons

loading...
Predchádzajúci článok Policajtovi sa podarilo uzemniť dvoch agresorov na pláži, začo si vyslúžil prezývku 'Supercop' (super policajt)
Nasledujúci článok Bláznivá komédia Daddy Cool vás rozhodne pobaví!