zaujimavosti 0 Zobrazení

Bláznivá komédia Daddy Cool vás rozhodne pobaví!

Daddy Cool, slávny hit Boney M, dal meno novej bláznivej komédii o štvorici, ktorá si doma založí jasle pre deti.
od Pavol 2019-05-22
 

Daddy Cool, slavný hit Boney M, dal meno novej bláznivej komédii o štvorici, ktorá si doma založí jasle pre deti.

Ak chcete zobrať rodinu, alebo sa sami, či s priateľmi chystáte do kina - odporúčame vám francúzsku komédiu Daddy Cool, ktorá má premiéru v kinách od 16. mája.

Adriena odkopne jeho priateľka, pretože sa vôbec nespráva ako zrelý muž, ale skôr ako tínedžer. Bez zodpovednosti, bez ambícií, bez poriadnej práce, no i napriek tomu vždy v pohode. Keď sa spoznali, zábava bolo to najdôležitejšie. Časom ale všetci okolo dospeli až na neho. Adrien zostal tvrdohlavým flákačom a teraz sa nestačí čudovať, keď naň ho jeho priateľka Maude srší hromy a blesky. Už by chcela mať rodinu, ale nejde mať deti s dieťaťom.

Adrien si ale zachová chladnú hlavu a vymyslí senzačný plán, ako ukázať, že je dospelý a zodpovedný rovnako ako ostatní dospelí a zodpovední. Je to plán toho najťažšieho kalibru s najrýchlejšou účinnosťou. V ich spoločnom byte si založí súkromné ​​jasle. Záujemcov je veľa a z Adriena je za veľmi krátky čas „otec na plný úväzok“.

Lenže deti sa pohybujú, dokonca každé iným smerom. Akonáhle to ide, tak sa o niečo buchnú, vedia byť hlučné, oproti predpokladu, že celý deň nespia, chcú jesť, chcú aj piť, potrebujú prebaliť, a opäť sa pohybujú a opäť každé iným smerom.

Adrien zostáva v pokoji, cigaretku za žiadnych okolností neodkladá a na každý problém nájde nejaké originálne riešenie. Do rodičovských učebníc sa pravdepodobne nedostane, ale šanca na udržanie detí nažive tu nejaká je. A s ňou aj šanca na návrat k priateľke.

Samotný trailer nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Cristiano Ronaldo 'žiada, aby bol Jose Mourinho novým trénerom Juventusu'
Nasledujúci článok Takto bude vyzerať Zuzana Čaputová na prezidentskej známke!