zdravie 0 Zobrazení

Matka pila 6 energetických nápojov denne, vo veku 32 rokov musela mať kardiostimulátor

Žena varuje pred požívaním energetických nápojov.
od Pavol 2019-05-23
 

V rozhovore opísala vplyv týchto nápojov na jej zdravie: „Nápoje mi zrýchlili pulz, takže som mala búšenie srdca, a keď som prestala pracovať, môj pulz sa spomalil, dokonca až na 20 úderov za minútu. Mala som bolesť hlavy, bola som nervózna, potrebovala som ďalší nápoj, nemohla som spať a mala som hrozný pocit, keď som sa snažila zaspať. Bolo to niečo, čo som nikdy predtým nezažila, keď som mala kŕče. Išla som k lekárovi, keď som niekoľkokrát doma omdlela a ukázalo sa, že som mala blok srdca."

Vo veku 32 rokov Samantha potrebuje mať kardiostimulátor.

Teraz sa cítim omnoho lepšie: „Mdloby už prestali a cítim, že moje srdce funguje normálne. Predtým som cítila, akoby mi srdce vynechávalo jeden úder, teraz musím navštíviť lekára raz za šesť mesiacov a po 10 rokoch bude musieť byť kardiostimulátor vymenený.“

Teraz chce Samantha varovať ostatných ľudí pred nebezpečenstvom nadmernej konzumácie energetických nápojov. Žena sa po tejto skúsenosti domnieva, že tieto nápoje by mali varovať pred možnými zdravotnými rizikami na obale. Taktiež verí, že veková hranica by sa mala zaviesť tak, aby k nej nemala ľahký prístup predovšetkým mladá generácia.

Prosím, podeľte sa o príbeh Samanthy a jej varovania. Nech je to varovanie pre všetkých ľudí, ktorí znevažujú riziká spojené so spotrebou energetických nápojov.

zdroj: https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/mum-downs-many-energy-drinks-15018651

loading...
Predchádzajúci článok Toto video valcuje sociálne siete! Po daždi v Čadci muž pádluje na kajaku
Nasledujúci článok Recept na strúhaný pudingový koláč s malinami