zaujimavosti 0 Zobrazení

Ako vyhrať KAMEŇ, PAPIER, NOŽNICE? Ak sa naučíte tento trik už nikdy neprehráte!

Štúdia čínskych vedcov z roku 2014 mala 360 študentov na univerzite v Zhejiangu, ktorý hrali kameň-papier-nožnice na 300 kôl (90-150 minút) a ich zistenia vám poskytnú dva obrovské tipy, ktoré zvýšia vaše šance na výhru.
od Pavol 2019-05-24

Všetci poznáme pravidlá hry kameň-papier-nožnice, že? Tri jednoduché voľby: kameň drví nožnice, nožnice prebijú papier a papier zakryje kameň.

Je jasné, každý raz prehrá a raz vyhrá, takže sa zdá, že neexistuje žiadna stratégia, pomocou ktorej môžete zvýšiť svoje šance na svoju výhru.

Ak by boli rozhodnutia súpera náhodné, bolo by to akoby ste hrali na počítači, pretože každá stratégia by vám dala rovnakú pravdepodobnosť výhry. Avšak, ľudia sú celkom predvídateľní, keď hrajú túto hru a to môžete využiť.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Týchto 11 svetových miest môže do 10 rokov zostať bez pitnej vody
Nasledujúci článok Optická ilúzia, ktorá Vás doslova zmätie. Koľko vidíte tigrov na tomto obrázku?