cestovanie 0 Zobrazení

Cestujte výhodne do Chorvátska s RegioJetom

Bez prestupu počas celého leta a za dobrú cenu do Chorvátska
od Igor 2019-06-03
 

Je pre vás Chorvátsko dovolenková jednotka? Milujete chorvátske more a pláže, pamiatky, nádhernú prírodu a pohostinnosť obyvateľov? Patríte k tým, ktorí každý rok riešia, ako sa čo najpríjemnejšie a bez starostí dopraviť na svoje obľúbené miesto? A tráviť hodiny za volantom auta sa vám ozaj nechce?

Bez starostí s dopravou, pohodlne a so zábavou vás RegioJet dovezie až do Chorvátska! Po úspešnej vlaňajšej premiére a malej zimnej prestávke vyrážajú autobusy RegioJetu opäť na trasu obľúbenej linky. V piatok 31. mája vyrazil zo Slovenskej republiky prvý žltý spoj v smere Zadar, Sukošan, Biograd, Pakoštane, Vodice, Šibenik, Primošten, Trogir a Split.

Zo začiatku vypraví RegioJet jeden autobus týždenne, avšak počas lentých prázdnin plánuje počet spojov zdvojnásobiť – o akciíešte v januári informoval hovorca spoločnosti Aleš Ondrůj: Autobusy budú postupne premávať z Bratislavy do Splitu každý piatok a utorok, pričom odchádzať budú z Mlynských Nív o 21:00 a do Chorvátska dorazia nasledujúce ráno približne o 9:30.

Späť zo Splitu budú autobusy premávať v sobotu a stredu večer o 20.30 a postupne priberú cestujúcich z ďalších letovísk, pričom do Bratislavy sa vrátia na druhé ráno o 9.00 h.

Čo všetko je v ponuke a aká je cena nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Psychológ vyvinul test s 3 otázkami na určenie úrovne inteligencie v priebehu jednej minúty. Otestujte sa!
Nasledujúci článok Viete čo znamená štvorček na zubnej paste?