pribehy 5,798 Zobrazení

Manžel dal svojej žene na výber: on alebo psi. Ona si vybrala psov

Jej láska k psom bola silnejšia!
od Pavol 2019-06-12
 

Synonymum šťastia pre Liz Haslam sa nachádza v dôsledku starostlivosti a ochrany šteniatok, ktoré nájde v situáciách núdze. Čo je to za výsledok? Láska a vďačnosť, ktorú jej tieto zvieratá dávajú a že sa bez akýchkoľvek pochybností a doslova nezmenia za nič.

Chceli by sme vám povedať o tomto peknom a nezvyčajnom príbehu, v ktorom Liz urobila najdôležitejšie rozhodnutie svojho života pri výbere medzi svojim partnerom alebo jej psami.

Liz Haslam sa vydala za Mike, s ktorým sa stretla, keď mala len 16 rokov a obaja sa do seba zamilovali. Ukončila školu a opustila dom svojich rodičov, aby s ním žila v dvojizbovej chate v Barnhame v Suffolku s viac ako 2 km2 voľnej pôdy.

Liz a Mike strávili spolu 25 rokov manželstva a vychvali syna menom Ollie, ale nič z toho nestačilo na to, aby ich láska trvala a vyhla sa akýmkoľvek prekážkam, s ktorými sa stretli.

"Psi alebo ja"

Jedného dňa pri dosť neobvyklej situácii Mike stratil trpezlivosť, a dal Liz na výber, bez toho, aby si premyslel dôsledky. "Môj manžel povedal: 'Buď ja alebo psi'. Odvtedy som ho nevidela ani o ňom nepočula" povedala.

Pokračovanie na ďalšej strane..

loading...
Predchádzajúci článok Odchod dcéry z rodinného hniezda - originálna fotoséria oslavujúcich rodičov sa stala hitom internetu
Nasledujúci článok Pri pobreží Makarskej riviéry v Chorvátsku plával žralok