pribehy 0 Zobrazení

Takto dnes vyzerá dievčatko z Granka. Za reklamu nedostala nič, dnes by zarobila desiatky tisíc

Tí skôr narodení si zaiste pamätajú tvár malého dievčatka, ktorá zdobila krabice obľúbeného kakaového instantného nápoja – Granko z roku 1978
od Pavol 2019-06-23
 

Tí skôr narodení si zaiste pamätajú tvár malého dievčatka, ktorá zdobila krabice obľúbeného kakaového instantného nápoja – Granko z roku 1978.

Veronika, ktorá sa ako malá stala tvárou najobľúbenejšieho kakaového nápoja má dnes 44 rokov a 3 deti. Na fotenie spomína rada, aj keď ako malá si ho príliš neužívala.

Do ateliéru priviedol malú Veroniku jej otec Karel Fojtů, ktorý pracoval v propagačnom oddelení Čokoládovní. Myslel si, že by bolo pekné mať na obale malé dieťa s kakaom, a jeho mladšia dcéra sa na túto rolu ideálne hodila.

Veronika si však vtedy fotenie moc neužívala. "Hanbila som sa, pán fotograf mi hovoril, nech sa usmievam, ale bol schovaný za plentou a nebolo ho vidieť, takže mi to veľmi nešlo," prezradila pre aktualne.cz Veronika, ktorá je dnes mamička troch detí.

Návrh jej otca porotu zaujal a dievčatko s kakaom sa tak dostalo na prednú stranu výrobku.

Granko bolo veľmi úspešné. Čokoládovne preto zaplatili jeho ďalšiu propagáciu v televízii a v ďalších časopisoch.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Mafia Corner má nový hit, ktorého videoklip je podozrivo podobný španielskemu hitu od Alvara Solera
Nasledujúci článok Mary Bartalos je už mamičkou! Dieťatku dala nádherné meno