pribehy 0 Zobrazení

Chlapec s rakovinou získal zlatý bzučiak v talentovej šou!

Hoci má Tyler Butler len 11 rokov v živote si toho prežil veľa. Nevieme, čo je viac nezvyčajné - jeho talent alebo jeho príbeh.
od Pavol 2019-06-28
 

Hoci má Tyler Butler len 11 rokov v živote si toho prežil veľa. Nevieme, čo je viac nezvyčajné - jeho talent alebo jeho príbeh.

Keď mal chlapec 4 roky, lekári zistili leukémiu. Ako spomína, jeho matka bol najhorší deň v jej živote. Tyler podstúpil chemoterapiu, po ktorej mu vypadli vlasy.

To je ten moment, keď pre neho začalo skutočné peklo. Deti v škole sa mu začali smiať, pretože vyzeral inak.

Prenasledovatelia šírili fámy v škole, že leukémia je nákazlivá. Iné deti sa začali vyhýbať kontaktu s Tylerom.

Tyler sa nevzdal. Chcel prekonať všetky protivenstvá. Keď vo veku 7 rokov videl, že by mohol začať po škole bezplatne vyučovať husle, okamžite požiadal svoju matku, aby ho zapísala. Ako spomína, čím viac praktizoval, tým bol lepší.

Nechcel, aby ho deti nazývali "chlapcom s rakovinou" - chcel by, aby o ňom hovoril "chlapec, ktorý hrá na husle".

V americkej verzii talentu Tyler predstavil nádhernú interpretáciu piesne "What doesnt kill you make you stronger" od Kelly Clarkson - je to tak zmysluplné, že názov skladby je fráza "Čo vás nezabije, vás posilní".

Pre Tylera je to naozaj veta, ktorá o ňom veľa hovorí. Počas štyroch rokov bol bez leukémie. A teraz dokázal všetkým prenasledovateľom, že má naozaj veľký talent.

Porotcu Simon Cowell veľmi zaujal výkon Tylera. Povedal chlapcovi: "Si špeciálny chlapec, počujeme veľa príbehov, že ľudia sú v škole šikanovaní, ale pamätajte, že ľudia sú v škole šikanovaný, pretože sú lepší ako oni."

Potom dodal: "Chcel by som niečo povedať všetkým, ktorí ťa šikanovali." Potom porotca stlačil zlatý bzučik, ktorý mu zaručil finále v talentovej šou.

Samotné video nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok 2-ročné dievčatko zomrelo po tom, čo si do úst dala telefónnu nabíjačku pripojenú k elektrickej sieti
Nasledujúci článok Čo o vás prezradí káva, ktorú pijete? Budete prekvapení, aké to je presne!