sport 0 Zobrazení

Týpek predstieral, že je Messi. Vyspal sa vďaka tomu s 23 ženami

Tento dokonalý dvojník si je vedomý svojej podoby s Messim a údajne sa vďaka nej vyspal už s 23 ženami.
od Pavol 2019-07-14
 

Možno ste už počuli o tom, že každý z nás na tomto svete má dvojníka, ale to ako sa podobá iránsky muž na Messi je až neuveriteľne.

Jeho podoba s argentínskym futbalistom Lionelom Messi je tak neuveriteľna, že si nielen vyslúžil prezývku iránsky Messi, ale dokonca sa iba vďaka tomu údajne vyspal s 23 ženami.

Podľa španielského magazínu Marca mal 26-ročný Reza Parastesh tvrdil týmto slečnám, že je skutočne Messi, aby ich dostal do postele.

Keď pred 2 rokmi pri pózovanie v barcelonskom drese zistil, že vyzerá ako slávny futbalista, ostrihal sa rovnako ako on a nechal si narásť fúzy. Odvtedy sú takmer nerozoznateľný.

Avšak samotný Parastesh tvrdenia o tom, že sa vyspal s toľkými ženami popiera. Vraj ak by to bola pravda, dávno by na neho podľa jeho slov podvedené ženy podali trestné oznámenie.

Parastesh si zároveň posťažoval, že kvôli týmto obvineniam, ktorá sa rozšírili aj do Iránu a ďalších moslimských krajín, zažil veľa stresujúcich okamihov nielen v rodine, ale aj v konfrontácii s cudzími ľuďmi.

loading...
Predchádzajúci článok Kačka alebo zajac? 100-ročná optická ilúzia, ktorá dokáže povedať, ako ste kreatívny
Nasledujúci článok Prvá vec, ktorú vidíte, môže odhaliť, čo vás v tomto okamihu znepokojuje