hudba 1,369 Zobrazení

Luis Fonsi má novú skladbu, ktorá skrýva v sebe úžasne posolstvo!

Názov singla sa vzťahuje na obdobie, keď ste teenager a všetky sny sa zdajú ľahko dosiahnuteľné
od Pavol 2019-08-17
 

Spomínate si ešte čo bolo, keď ste mali 16 rokov? Luis Fonsi sa spojil so spevákom Kurtovi, aby nám priniesol nostalgickú novú pieseň s názvom „16“, ktorá sa snaží pripomenúť naše minulé roky a porovnať ju so súčasným rýchlym svetom. 

„Pieseň 16 má v úmysle nás pozastaviť a zamyslieť sa pri našej každodennej rutine, aby sme zistili, či to, o čom sme snívali, keď sme boli mladí, či to máme dnes v neskoršom veku,“ povedal spevák pesničky Kurt.

Aj keď v našich končinách poznáme viac Luis Fonsiho po skladbách "Despacito", "Échame la Culpa" jeho začiatky sa spájajú s baladami, ku ktorým sa po dlhšej dobe vracia v tejto skladbe.

„Rád sa obklopujem ľuďmi, ktorí robia hudbu s citlivosťou a vášňou. Kurt je spevák, skladateľ, ktorý má čo povedať, a som rád, že s ním môžem spolupracovať,“ povedal Luis Fonsi.

Mimochodom pre speváka Kurt je naspievanie tejto piesne so svojím idolom Fonsi - splenie sna. „Naspievanie tejto piesne s Luisom Fonsim, má veľký zmysel pre moju kariéru, pretože ho ako speváka obdivujem mnoho rokov, práve keď som spieval jeho piesne, keď som mal 16 rokov. Spolupracovať s ním v tejto piesni je môj splnený sen,“ uzatvára.

Samotný videoklip nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Smutná správa! Zomrel spevák skupiny HEX
Nasledujúci článok Tanečnica dokázala, že deti nie sú umeleckou ani pracovnou prekážkou