zaujimavosti 0 Zobrazení

Mel Gibson sa pokúsi v novom filme priblížiť Vzkresenie Ježiša Krista

Nový film Mela Gibsona Vzkriesenie Krista príde do kín na Veľkú noc budúceho roka a nadviaže na Umučenie Krista z roku 2004 štýlom i obsadením.
od Pavol 2019-08-21
 

Nový film Mela Gibsona Vzkriesenie Krista (The Resurrection of Christ) príde do kín na Veľkú noc budúceho roka a nadviaže na Umučenie Krista z roku 2004 štýlom i obsadením.

Produkcia potvrdila, že v hlavných úlohách sa opäť objaví Jim Caviezel ako Ježiš, Máriu bude hrať znovu Maia Morgenstern, Piláta Christo Jivkov a Francesco De Vito apoštola Petra. 

"Niektoré veci, ktoré nemôžem zatiaľ prezradiť, budú divákov šokovať," povedal v jednom z rozhovorov Jim Caviezel, ktorý opäť vystúpi v úlohe Krista. - "Nepoviem vám, ako Gibson postupuje, ale môžem povedať, že to bude najväčší film v dejinách ... Vzkriesenie je ohromné téma ... Snažíme sa ich uchopiť presvedčivým a poučným spôsobom, aby film vnášal nové svetlo a pokiaľ možno sa vyvaroval podivností," dodal americký herec.

Film sa bude predovšetkým ponárať do duchovnej dimenzie, hovorí Mel Gibson. Nemôže byť totiž obyčajným opisom toho, čo si všetci môžeme prečítať v evanjeliu. Interpretácia znamená skúmanie a hľadanie hlbších obsahov, uviedol režisér v rozhovore s pastorom a evanjelizátorom Gregom Lauriom. 

loading...
Predchádzajúci článok Tanečnica dokázala, že deti nie sú umeleckou ani pracovnou prekážkou
Nasledujúci článok Maluma a Ricky Martin majú nový hit 'No se me Quita'