pribehy 619 Zobrazení

Meghan poslala Harrymu dojemné prianie k narodeninám: S novou fotkou ich syna

V nedeľu oslávil princ Harry svoje 35. narodeniny a pri tej príležitosti zdieľal kráľovský palác na spoločnom instagramovém účte Meghanin a Harryho dojemný príspevok.
od Pavol 2019-09-16
 

V koláži zo spoločných fotografií zdieľala vojvodkyňa zo Sussexu aj novú fotku sa štvormesačnom synčekom Archiem.

Meghan napísala k príspevku krátke, ale dojemné narodeninové želanie. "Želám všetko najlepšie k narodeninám jeho kráľovskej výsosti princovi Harrymu, vojvodovi zo Sussexe! Tvoja oddanosť veciam, na ktorých ti tak hlboko záleží, ma inšpiruje každý deň. Si ten najlepší manžel a najúžasnejšie otec pre nášho syna. Milujeme ťa. Všetko najlepšie," napísala Meghan ku koláži z fotografií, kde je okrem ostatní fotografie aj snímka malého Harryho s princeznou Dianou.

Najviac však fanúšikov potešila miniatúra fotografie v pravom dolnom rohu. Je na nej Meghan s Archiem v náručí a pred nimi čupí Harry.

Roztomilá snímka pochádza z Archieho krstu a doteraz nebola zverejnená. Fanúšikovia sa nad novo zdieľanou fotkou Archieho rozplývajú. "To je nádhera, nedá sa to slovami opísať," napísala k príspevku jedna z komentujúcich fanúšičiek. Okrem fotky s mamičkou princeznou Dianou sa v koláži objavili aj momentky z Harryho prvého dňa v škôlke, z jeho služby armáde alebo z charitatívnej činnosti. Nechýbala ani fotka zo svadby s Meghan.

loading...
Predchádzajúci článok Maluma a Ricky Martin majú nový hit 'No se me Quita'
Nasledujúci článok Sajfa sa stal otcom s manželkou sa im narodila dcérka s krásnym menom