hudba 608 Zobrazení

Sima Martausová dojíma novou skladbou, ktorá bude titulnou piesňou filmu Malá Ríša

Sima Martausová predstavila svoju novinku Zachovám si svoju tvár, ktorá bude titulnou piesňou k pripravovanému slovenskému filmu Malá ríša, ktorý príde do kín už v októbri. Vypočujte si silnú novinku populárnej slovenskej speváčky.
od Pavol 2019-09-25
 

Sima Martausová predstavila svoju novinku Zachovám si svoju tvár, ktorá bude titulnou piesňou k pripravovanému slovenskému filmu Malá ríša, ktorý príde do kín už v októbri.

O čom je nová slovenská romantická dráma Malá Ríša?

Mladá Eva pracuje v továrni arogantného zbohatlíka Bara, aby sa uživila, kým sa jej manžel vráti z vojny. Ten jedného dňa dezertuje a vracia sa domov s nádejou, že všetko bude tak, ako predtým. Do dediny však nečakane prichádza aj záhadná Cat, ktorá pozná jeho minulosť a pre vlastné prežitie je schopná urobiť skutočne všetko.

Vo filme sa objavia: Alicia Agneson, Lachlan Nieboer, Klara Mucci, Brian Caspe, Ján Jackuliak, Kristína Kanátová, Katarína Šafaříková, Attila Végh, David Hartl.

Samotnú skladbu nájdete na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Dávali im iba 10-percentnú šancu na život, dnes hviezdia v modelingu
Nasledujúci článok Otvorí sa opäť vyšetrovanie smrti princeznej Diany? Prvýkrát prehovoril vodič, ktorý mal byť účastníkom autonehody