horoskopy 0 Zobrazení

Horoskop na november 2019

Čo vás čaká v novembri podľa horoskopu?
od Igor 2019-11-01
 

Jeseň je v plnom prúde, zima už klope na dvere, pozrite sa čo vás podľa horoskopu čaká v novembri...

 

Kozorožec (22. 12. - 20. 1.)

Budete nadšení zo situácie, v ktorej sa môžete venovať naplno zamestnaniu a ešte k tomu mať skvele fungujúci súkromný život. Aj napriek celkovej duševnej spokojnosti sa niekedy môžete cítiť pod tlakom či v strese, a preto môžete občas konať výbojne a dráždivo, napodiv vám toto správanie bude ale všade prechádzať a nezanechá po sebe žiadne vážnejšie následky. Celkovo budete energickí, snaživí a veľmi vytrvalí.

Sex a vzťahy
Venuša v znamení Škorpióna vás nabáda, aby ste sa riadili viac srdcom a správali sa impulzívne. Vďaka tomu si užijete veľa zábavy a načerpáte početné skúsenosti.

Deti a rodina
Rodina teraz ovplyvňuje váš život viac, než by ste si priali. Na druhú stranu si uvedomujete, že vás potrebuje, a preto proti tomu príliš neprotestujte.

Práca a peniaze
Risk v tomto mesiaci rozhodne neznamená zisk. V oblasti súdnych sporov sa naopak pokúste dohodnúť po dobrom, pretože šťastena nestojí na vašej strane.

Vodnár (21. 1. - 19. 2.)

Bude podporená vaša kreatívnosť a vnímanie estetických hodnôt. Budete túžiť nielen po krásnych veciach, ale aj po dokonalosti vlastnej osobnosti. Fantázia vám pôjde na plné obrátky, čas od času budete mať ťažkosti pomenovať výplody svojej hravej mysle slovami z reálneho sveta. Prebudený vo vás môže byť aj romantický duch prahnúci po cestovaní v prírode či exotických krajoch alebo po búrlivej, vášnivej láske.

Sex a vzťahy
V prvej polovici mesiaca by ste sa mali sústrediť na praktickú a intelektuálnu stránku vzťahu. Romantická atmosféra sa totiž vráti až v jeho závere.

Deti a rodina
Rodina pre vás predstavuje chápavú náruč, v ktorej získate odpovede na všetečné otázky rojjiace sa v hlave. Vďaka pomoci príbuzných sa vám nesmierne uľaví.

Práca a peniaze
Mars vo Váhach vás tlačí k tomu, aby ste sa vzdelávali a ďalej na sebe pracovali. V zamestnaní k tomu budete mať vďaka kolegom veľa voľného času.

Ryby (20.2.-20. 3.)

Budete nadšení zo situácie, v ktorej sa môžete venovať naplno zamestnaniu a ešte k tomu mať skvele fungujúci súkromný život. Aj napriek celkovej duševnej spokojnosti sa niekedy môžete cítiť pod tlakom či v strese, a preto môžete raz za čas konať výbojne a dráždivo, napodiv vám toto správanie bude ale všade prechádzať a nezanechá po sebe žiadne vážnejšie následky. Celkovo budete energickí, snaživí a veľmi vytrvalí.

Sex a vzťahy
Zrejme sa trápite kvôli nedostatku romantiky a citu vo vzťahu. Hviezdy prezrádzajú, že je to úplne zbytočné! Náprotivok len potrebuje vedieť, čo zmeniť.

Deti a rodina
Príbuzní vám umožnia oddýchnuť si od stresu a nabrať sily, ktoré budete potrebovať pri svojom pracovnom snažení. V domácnosti sa toho po vás moc nežiada.

Práca a peniaze
Ekonomické prilepšenie sa vám ponúka hlavne pri tímových hrách. Zabudnite teda na sólo a radšej sa staňte článkom v dobre fungujúcom kolektíve.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Pitbull odpremiéroval novú tanečnú skladbu
Nasledujúci článok Rozkošná reakcia dieťaťa po narodení na hlas otca, ktorý sa mu prihováral počas toho, ako bolo v lone matky