pribehy 0 Zobrazení

Rozkošná reakcia dieťaťa po narodení na hlas otca, ktorý sa mu prihováral počas toho, ako bolo v lone matky

Táto nádherná reakcia dieťatka vás chytí za srdce
od Pavol 2019-11-01
 

Hovorí sa, že bábätká si príliš veľa nepamätajú, keď sa narodia. Nevidia dobre a sú veľmi krehké, ale dokážu rozpoznať zvuky, ktoré počuli, keď boli v lone matky. A ak neveríte vede, tento dojímavý príbeh brazílskeho páru vás pravdepodobne povzbudí, aby ste sa počas tehotenstva rozprávali so svojím dieťaťom. Keď uvidíte reakciu dieťatka po narodení na hlas svojho otca, vaše srdce sa jednoducho roztopí. 

Tarsila Rosa a Flávio Dantas sa tešili na príchod svojej prvej dcéry Antonely. V skutočnosti bol tak nadšený, že sa s ňou stretol, že s ňou hovoril každý deň, keď bola v lone jej matky, ráno a po návrate z práce.

Muž neustále opakoval, ako veľmi ju miluje, pohladil Tarsilino tehotenské bruško a povedal dieťaťu, že bude vždy pri ňom, keď to bude potrebovať.

Napriek tomu, že si Flávio nebol istý tým, či jeho dcérka počuje jeho slová, nikdy s ňou neprestal hovoriť počas tehotenstva, a keď dieťa prišlo na svet, ukázala mu, že to dokonale počula.

Po narodení Flávio zopakoval dieťaťu tie isté slová, ktoré povedal, keď bola ešte v lone, a dievčatko ho pozdravilo s úprimným úsmevom. Hneď ako sa s ňou otec začal rozprávať, malé dievčatko sa začalo usmievať a našťastie mal fotoaparát, ktorý zachytil a uchránil ten neuveriteľný moment.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Horoskop na november 2019
Nasledujúci článok Deti Very Wisterovej sa objavili na prvej fotke od únosu