pribehy 1,006 Zobrazení

Len pre silné povahy: rodičia brutálne týrali novorodeniatko hádzali s ním o zem

Táto hrozná tragédia sa stala v Poľsku. Otec svoju dcérku škrtil, fyzicky týral a matka, ktorá všetkému prizerala, nebola o nič lepšia
od Pavol 2019-11-30
 

Táto hrozná tragédia sa stala v Poľsku. Otec svoju dcérku škrtil, fyzicky týral a matka, ktorá všetkému prizerala, nebola o nič lepšia. Aj ona sama sa na týraní podieľala.

Bábätko sa stalo pre krkavčých rodičov príťažou a dávali mu to najavo tým najhorším spôsobom. Namiesto lásky, nehy a pohladenia zažívalo peklo hneď po narodení. Keď v novembri minulého roka bolo malé dievčatko prijaté do nemocnice s ťažkými zraneniami, lekári nemohli uveriť tomu, aká zverstvá sa na dieťaťu dopustili jeho vlastní rodičia.

Zistili, že najmenej štyrikrát bola dievčatko fyzicky týraná, mala podliatiny na hlavičke, na krku a vlastne po celom telíčku, a to v rôznom štádiu hojenia. Bolo poznať, že ju niekoľkokrát škrtili, bili a tiež podľa podliatin musela niekoľkokrát spadnúť na podlahu. Vraj neustále plakala a rodičia to nezvládali, nevedeli vraj, ako ju utíšiť. Týmto sa svoje skutky snažili obhajiť. 

Keď lekári dievčatko prijímali, bol jej zdravotný stav veľmi kritický a sami nevedeli, či vôbec prežije. Len vďaka veľkému úsiliu, trpezlivosti a lásky sa bábätko pomaly uzdravilo. Otec bol odsúdený ako hlavný vinník na 25 rokov väzenia a matka, ktorá sa všetkému prizerala a nijako sa nesnažila svojej dcére pomôcť, tiež trestu neunikne. Hrozí jej väzenie v rozmedzí 3 až 15 rokov.

loading...
Predchádzajúci článok Ako objaviť utajené funkcie a nastavenia plastových okien, ktoré ušetria veľké peniaze za kúrenie?
Nasledujúci článok Sima Martausová predstavila novú skladbu so skupinou Kryštof