zaujimavosti 0 Zobrazení

Nemáte ešte vianočné darčeky? Pár tipov na kúpu tohtoročných vianočných darčekov

V tomto článku vám ponúkame niekoľko tipov na darčeky, poďte sa s nami motivovať a veríme, že si niečo vyberiete
od Redaktori 2019-12-01
 

Vôkol nás začína všetko ožívať vianočnou atmosférou, ani sa nenazdáme a zasadneme k štedrovečernému stolu. Určite sa už tešíte na stretnutie s najbližšími pri vianočnom stromčeku a začínate rozmýšľať, ako svojich najbližších potešiť alebo prekvapiť.
V tomto článku vám ponúkame niekoľko tipov na darčeky, poďte sa s nami motivovať a veríme, že si niečo vyberiete. Pre najmladších členov rodiny sme sa snažili vybrať darčeky, ktoré nielen pobavia, ale aj zaujmú a vaše ratolesti sa vďaka ním aj niečo nové naučia. Pre tých starších zase darčeky, ktoré isto ocenia v rôznych situáciách.

Pre tých najmenších

Smoby Multifunkčný didaktický stolček Youpi - ihrisko

Stolík má uprostred umiestnenú stoličku, ktorá sa otáča o 360 stupňov a dieťatko tak samo môže sústrediť pozornosť na ľubovoľné miesto na stolíku. Stolík rozvíja nielen zmyslové vnímanie dieťatka, ale aj jeho motoriku. Hračky na stolíku sú elektronické, svietia, točia sa, vydávajú všelijaké zvuky, majú pekné obrázky rozprávkových postavičiek Cotoons. Reakcie detí sú odmenené svetielkami, rôznymi zvukmi a melódiami. Sedadlo pre deti má odnímateľnú textilnú časť, ktorá sa dá prať v práčke. Stolička v stolíku sa dá prekryť, čím vznikne klasický stolík na aktivity alo kreslenie. 

Do obchodu

Smoby Cotoons Autíčko - vkladačka - modré/ružové

Odporúčaný vek: 1+ Zábavná didaktická hračka rozvíjajúca logiku zo série francúzskych hračiek Cotoons. Veselá vkladačka v podobe autíčka na ťahanie. Kocky sa dajú navzájom aj ponapájať na seba a tak z nich vytvoriť reťaz. Detské autíčko obsahuje tiež malý detský mobilný telefón.

Do obchodu

Little Tikes Tapa Tune xylofón - Xylofón

Odporúčaný vek: 2+ Premeňte Vaše dieťatko na malého hudobníka. Tento plastový xylofón vydáva príjemné zvuky, má kolieska, takže dieťa si ho môže samo ľahko premiestňovať. Priložené sú noty k 4 pesničkám,
ktoré si s dieťatkom môžete spoločne zahrať. Farebný xylofón zahrá celú oktávu tónov - akúkoľvek pesničku si prajete.  

Do obchodu

BENEO Audi Q5 Policajné, jednomiestne, čierne - Elektrické autíčko

Pre deti vo veku: 3 až 8 rokov. Doprajte vášmu dieťatku nezabudnuteľný zážitok, veď aj vy ste určire v detstve túžili po vlastnom dopravnom prostriedku. Nechajte svoje dieťa sa povoziť na vlastnom síce hračiarskom aute, posaďte ho do tejto audinky.

Do obchodu

Zapf Creation Baby Annabell Milly - Bábätko

Chvíľu sa chichotá a šťastne bzučí, potom má červené líčka a horúčku a plače. To je to, čo sa deje s bábätkami, keď im rastú zúbky. S Milly sa to stane po dotyku tlačidla: jej tvár sa sčervená a začne mrnčať. Teraz potrebuje lyžicu lieku, aby sa cítila lepšie a začala sa znovu smiať. Radšej počúvajte jej srdce so stetoskopom, aby ste sa uistili, že je všetko v poriadku. Skvelé! Milly sa znova cíti lepšie. Teplomer, liek a striekačka pomohli. Hra rozvíja predstavivosť, zodpovednosť a empatiu. So životnými funkciami.

Do obchodu

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Sima Martausová predstavila novú skladbu so skupinou Kryštof
Nasledujúci článok Dôchodca zomrel po tom, ako ho oblízal vlastný pes, je to varovaním pre všetkých majiteľov štvornohých miláčikov