horoskopy 0 Zobrazení

Horoskop na December 2019

Čo môžete očakávať v decembri podľa horoskopu?
od Igor 2019-12-01
 

Blížia sa Vianoce, sviatky pokoja, čo môžete v decembri očakávať podľa horoskopu? Pozrite sa...

 

Kozorožec (22. 12. - 20. 1.)

Nemajte obavy zo zložitých úloh, ktoré pred vás nadchádzajúci mesiac postaví. Okrem driny totiž prináša aj osobnostný rozvoj! Vďaka húževnatosti sa vám podarí naplniť nejedno životné predsavzatie, a to ako v zamestnaní, tak aj v súkromí. Buďte na seba prísni a nastavenú latku neznížite. Konflikty na pracovisku by ste mali pojať ako cenné školenia. Odlišné názory zo strany spolupracovníkov vás mnohému priučia.

Sex a vzťahy
Náprotivok vám leží pri nohách! Rozmaznáva vás a pre vašu spokojnosť by urobil takmer čokoľvek. Lásku však dokážete nielen prijímať, ale tiež ju dávate.

Deti a rodina
Vychutnávate si pokoj rodinného krbu, kedy na domácej pôde vládne porozumenie a rešpekt. Ak sa chystáte na dovolenku, prinúťte sa k naozajstnému odpočinku!

Práca a peniaze
Záver mesiaca oživí spory na finančnom poli. Bude potrebné postaviť sa k nevyriešeným záväzkom a bohužiaľ nepôjde o nič príjemné. Riešenie je to však nutné.

Vodnár (21. 1. - 19. 2.)

Samotný vládca Merkúr sa rozhodol rozohrať s vami zaujímavú šachovú partiu. Prejaví sa to na vašej roztržitosti a nepozornosti, z ktorej nebudete mať žiadnu radosť. Vo vzťahu k okoliu ľahko vyletíte ako čert z krabičky a v komunikácii nevládnete zrovna vľúdnosťou. Sami si uvedomujete, že takéto správanie nikam nevedie. Je čas sústrediť sa na profesiu a posunúť ju k cieľu, po akom už nejakú dobu túžite.

Sex a vzťahy
Na súčasné partnerstvo sa dokážete pozrieť realisticky a zhodnotiť klady i zápory. Atmosféra sa vylepšuje, ale na búrlivú vášeň si musíte počkať.

Deti a rodina
Máte kopu skvelých nápadov, ako utužiť súdržnosť v rodine. Chystáte sa na spoločné výlety, športujete, vyrážate do spoločnosti. Skrátka žijete naplno.

Práca a peniaze
Z väčšiny si užívate povinnosti, ktoré sú vám milé. Ponúkajú sa tiež lákavé príležitosti a nemalé zisky. Všetky sľuby ale vyžadujte v písomnej podobe.

Ryby (20.2.-20. 3.)

Nadchádzajúci mesiac bude ideálny po kariérnej aj vzťahovej stránke. Máte veľa nápadov, ktoré by ste chceli previesť do praxe. Dávajte pozor, aby ste si toho nenabrali moc. Hviezdy radia držať sa zaužívaného programu. Uprostred mesiaca sa sľubujú zaujímavé milostné dobrodružstvá. Istý váš miláčik vás nažhaví tak, že zabudnete na dobré vychovanie i povesť. Druhí ľudia vám len závidia - nestačia totiž vášmu tempu!

Sex a vzťahy
Vo vzťahoch môže dochádzať k nečakaným zvratom a prekvapeniam. Hviezdy varujú pred neverou a jej následkami. Necháte sa ľahko opiť kúzlom okamihu.

Deti a rodina
Komunikácia v rodine získava praktický ráz. Je potrebné nájsť zhodu predovšetkým s mužským elementom v domácnosti. Hádky sú pre tento mesiac utlmené.

Práca a peniaze
Hoci ste mali rozpočítané náklady, môžu sa objaviť nečakané výdavky, ktoré rodinný rozpočet zaskočia. Problematická je predovšetkým rodinná dovolenka.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Dôchodca zomrel po tom, ako ho oblízal vlastný pes, je to varovaním pre všetkých majiteľov štvornohých miláčikov
Nasledujúci článok V akom poradí prejdú dopravné prostriedky v tejto situácii?