zaujimavosti 2,988 Zobrazení

Rebríček žien podľa znamenia zverokruhu. Ktoré sú tie najlepšie partnerky do života?

Toto je rebríček, na ktorého konci sú vraj tie najlepšie partnerky či manželky
od Pavol 2019-12-01
 

Každé znamenie má svoje slabé a silné stránky, ktoré len ťažko dokážeme zmeniť, a práve tieto vlastnosti tvoria našu osobnosť.

Toto je rebríček, na ktorého konci sú vraj tie najlepšie partnerky či manželky.

12. miesto - Škorpión

Ženy narodení v tomto znamení zaujímajú posledné miesto v tomto rebríčku. Prečo? Nie je to preto, že by neboli atraktívne či inteligentne, práve naopak. Lenže muži sa s nimi cítia ako vo väzení. Akonáhle totiž muž nerobí presne to, čo ony chcú, hneď je oheň na streche. Tieto ženy preto radšej viac vyhľadávajú krátkodobé vzťahy, v ktorých sa nemusia podriaďovať.

11. miesto - Ryby

Aj napriek veľmi dobrým vlastnostiam, ktoré tieto ženy majú, u nich často prevláda náladovosť. Keď sa dobre vyspia a oplývajú dobrou náladou, sú to úplne dokonalé ženy, s ktorými sa ani na chvíľku nebudete nudiť. Akonáhle ale majú zlú náladu, dokážu vytvoriť peklo na zemi i z úplných maličkostí. Nevedia sa tiež príliš prispôsobovať, chcú robiť len to, čo im vyhovuje a to pre vzťah nie je úplne ideálne.

10. miesto - Lev

Ženy narodené v znamení Leva rady lovia a potom si so svojimi partnermi aj rady hrajú, lenže ich veľkou chybou je to, že pre nich nikto nie je dosť dobrý. Nech pre ňu urobíte všetko, vždy to bude málo a bude chcieť viac. Na výber svojich partnerov je tiež dosť opatrná a len tak niekoho si k sebe nepustí, ale ak áno, dokáže sa bezhlavo zamilovať.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Ak sa vám doma strácajú ponožky, zrejme vieme kam. Ukážeme vám miesto, kam sa vaše ponožky môžu strácať!
Nasledujúci článok 3-ročnému chlapcovi mama povedala, že mu zjedla sladkosti, jeho reakcia vás dostane!