hudba 1,441 Zobrazení

Ešte trochu a už neschudne nikdy: Ewa Farna neustálym priberaním hazarduje so zdravím!

Ewa Farna stále naberá na váhe!
od Pavol 2018-07-09
 

Slovo chudnutie znie v spojení so speváčkou Ewou Farnou rovnako výsmešne ako talent u niektorých účastníkov tohtoročnej SuperStar. Navyše speváčka hazarduje so zdravím!

Speváčka a bývalá porotkyňa SuperStar Ewa Farna nikdy nepatrila medzi vychrtliny – práve naopak. Brunetka je veľmi dobre známa svojimi výkyvmi váhy a často bojuje s kilami navyše. Raz sa na verejnosti objaví vo svojej tip-top forme, inokedy ju zasa trápi väčšie brucho, či širšie stehná a boky.

Ewa Farna si neodpustila výlet na karlovarský filmový festival. Lenže sa tam neprechádzala po kolonáde, na ktorú by sa napokon ani nevošla, ale urobila si vo Varoch malý koncert. Za to by nemohol Farnu nikto pranierovať, keby na ňu nebolo na prvý pohľad zrejmé, že v šatníku bude musieť čoskoro kúsky veľkosti XL vymeniť za XXL.

Speváčka znova pribrala a už to nie je len o estetickom cítení, ale aj o zdraví! Ak sa Ewa nezačne kontrolovať a váhu si starostlivo strážiť, mohla by začať mať vážne problémy. Obezita je choroba ako každá iná a aj neskúsené oko snáď vidí, že si na ňu Farna zarobila dôkladnejšie ako na cesto na buchty. A aj keby jej zdravie slúžilo aj napriek nadváhu perfektne, hrozí jej prinajmenšom to, že by schudnúť nemusela taktiež už vôbec nikdy!

Jej fotky nájdete na ďalšej strane...

loading...
Tags ewa farna
Predchádzajúci článok Zomrel kresliar Steve Ditko, jeden z otcov Spider-Mana. Jeho rodičia pochádzali z Československa
Nasledujúci článok Prečo nechudnete, ak držíte diétu?