pribehy 2,067 Zobrazení

Došlo k odhaleniu: takýto honorár vraj majú dostávať Kika a Rado na Farme!

Najnovšie došlo k odhaleniu honorárov, ktoré by si mala údajne užiť Kika aj Rado, ktorí mali dokonca podpísať exkluzívne zmluvy
od Pavol 2019-12-09
 

Najnovšie došlo k odhaleniu honorárov, ktoré by si mala údajne užiť Kika aj Rado, ktorí mali dokonca podpísať exkluzívne zmluvy, v dôsledku čoho si zrejme môžu pri natáčaní dovoliť viac ako ostatní.

Už v minulých sériach Farmy sa mnohí zaoberali otázkou, či farmári dostávajú nejaké honoráre aj za samotné účinkovanie v reality šou. Vyjadrenia bývalých farmárov dokazujú, že im čo-to padlo do vrecka aj v priebehu natáčania, no každý z nich sa dohodol na iných podmienkach.

Najnovšie sa opäť prihlásil o slovo istý Paul zo zahraničia, ktorý mal byť v minulosti vo vzťahu s Kristínou Lengyelovou. Na sociálnej sieti uviedol, že fotomodelka si po ukončení reality šou finančne poriadne prilepší. ,,Podpísala zmluvu s Markízou vo výške 15 000 eur, ktoré dostane za účasť vo Farme 11 s tým, že súhlasí so zverejnením nahých aj intímnych záberov a že sa tam bude prezentovať rajcovne, výstredne pred kamerou,” napísal, pričom tieto informácie má, podľa jeho slov, od samotnej farmárky.

 

loading...
Predchádzajúci článok Prebehne vám mráz po chrbte! Takto zaznamenala tragédiu v Prešove bezpečnostná kamera
Nasledujúci článok Odstraňujete kožu z kuracieho mäsa? Tak s tým prestaňte, ide o najužitočnejšiu časť