krasa 584 Zobrazení

Aloe Vera by nemalo chýbať pri starostlivosti o pleť, takéto má výhody pre krásu

Toto je 7 benefitov aloe vera pre vašu pleť
od Pavol 2019-12-12
 

4. Minimalizuje jazvy a škvrny spôsobené slnečným žiarením

Ak ste zabudli použiť opaľovací krém, aloe vám pomôže odstrániť poškodenie pleti, ale jeho účinok ide ďalej: kolagén je nevyhnutný na odstránenie jaziev, pretože zmenšuje ich veľkosť, zjemňuje plochu a vyprázdňuje tkanivo. Jeho antioxidanty a elastín podporia mladší a zdravší vzhľad, aby ste dali zbohom vráskam.

5. Zníži strie

Hlboké zvlhčovanie, jeho regeneračná kapacita a stimulácia pri výrobe kolagénu z neho robí ideálnu zložku, aby sa zabránilo výskytu strií a rozšireniu tých, ktoré už máte.

6. Pomocné látky pri popáleninách, podráždení a akné

Vďaka jeho protizápalovým a analgetickým vlastnostiam ho viete využiť nielen ako kozmetický krém, ale mohli by ste povedať, že je nevyhnutným prvkom vo vašej lekárničke. Odstraňuje menšie popáleniny, uhryznutie hmyzom, škrabance. Rovnako ako silné antibakteriálne a exfoliačné činidlo odstraňuje odumreté bunky a preniká hlboko do pleti, otvára póry, odstraňuje nečistoty a zabraňuje tvorbe žuly.

7. Zmäkčí vám nohy

Akceptujte to, chodidlá sú tou časťou tela, ktorú najviac zanedbávame a tou, ktorá nám dáva najväčšiu bolesť hlavy z hľadiska sucha. Ak chcete bojovať proti mozolom a dokonca aj proti hubám, aloe bude vaším najväčším spojencom.

loading...
Predchádzajúci článok Výkon, ktorý vás dostane! Ruské dievčatká rozplakali svojim spevom celú sálu!
Nasledujúci článok Žena predala svoje bábätko za 1 800 eur