pribehy 607 Zobrazení

Najmladší starosta v Amerike slávnostne inaugurovaný vo veku 7 mesiacov

7-mesačný chlapec sa stal tento víkend najmladším starostom v Amerike po tom, čo bol ustanovený za čestného primátora mesta Whitehall v Texase.
od Pavol 2019-12-18
 

7-mesačný chlapec sa stal tento víkend najmladším starostom v Amerike po tom, čo bol ustanovený za čestného primátora mesta Whitehall v Texase.

William Charles "Charlie" McMillian, inak známy ako starosta Charlie, sa nahodený do smokingu objavil pred zhruba 150 hosťami, ktorí v nedeľu popoludní oslavovali jeho menovanie v komunite Whitehall Community Center. Slávnostné zloženie sľubu starostu Charlieho prichádza po tom, čo bol v októbri „zvolený“, aby slúžil miestnym komunitám v grimesskom okrese.

Jeden účastník, 41-ročný Josh Fultz, radca blízkeho texaského mesta Navasota, povedal pre portál Newsweek, že Charlie „stál na pódiu“ so svojimi adoptívnymi rodičmi Chadom a Nancy McMillianovou okolo 4.30 hod., ktorí ako členovia miestnej komunity boli svedkami jeho inaugurácie.

"Len tak tam sedel a svojou detskou rečou "gagal" nad ľuďmi, ktorí boli všade okolo, ako šťastné malé dieťa," uviedol Fultz a dodal, že súčasťou akcie bola skupina, ktorá hrala vlasteneckú hudbu.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Fantastické cesto z pudingu - koláčiky z neho vyzerajú ako z cukrárne
Nasledujúci článok Neznášate odhŕňanie snehu? Nie ste sami, reakcia chlapca odhŕňajúceho sneh vás príjemne pobaví