zaujimavosti 0 Zobrazení

Pozeráte sa na najbohatšieho Youtubera, má 8 rokov a zarába 26 miliónov dolárov ročne

Osemročný chlapec je najviac zarábajúci Youtuber
od Pavol 2019-12-19
 

Osemročný Ryan Kaji zarobil v roku 2019 na svojom kanáli YouTube 26 miliónov dolárov, čím sa stal podľa časopisu Forbes najviac zarábajúcim tvorcom na platforme.

Kaji, ktorého skutočné meno je Ryan Guan, bol podľa Forbes už s najvyšším zárobkom na videoplatforme v roku 2018 so zárobkom 22 miliónov dolárov. Jeho kanál „Ryan's World“, ktorý v roku 2015 vytvorili jeho rodičia, má iba tri roky, ale už má 22,9 milióna odberateľov.

Pôvodne sa kánal nazýval „Ryan ToysReview“, kanál väčšinou pozostával z videí ako si mladé hviezdy otvárajú hračky a hrajú sa s nimi. Niektoré jeho videá mali viac ako jednu miliardu zhliadnutí a kanál získal od svojho vytvorenia takmer 35 miliárd zhliadnutí, podľa údajov z analytickej webovej stránky Social Blade.

Avšak nedávno bol kanál premenovaný po tom, čo organizácia na ochranu spotrebiteľa, Truth in Advertising, podala na pôvodný kánal sťažnosť na Federálnu obchodnú komisiu USA (FTC). Truth in Advertising obvinila kanál, že jasne neoznačuje, ktoré videá, za ktoré si značky zaplatili, aby boli propagované ich produkty.

Pokračovanie na ďalšej strane...

Predchádzajúci článok Takto budú otvorené obchody počas vianočných sviatkov
Nasledujúci článok John Travolta a Olivia Newton-John sa po 41 rokoch obliekli do kostýmu z filmu Pomáda