pribehy 1,765 Zobrazení

Chlap mal v krvi neuveriteľných 9 promile

Trnavskí policajti bojovali o život muža. Jeho nezvestnosť doteraz nikto nenahlásil. Totožnosť určili vďaka ľuďom na sociálnych sieťach.
od Pavol 2019-12-31
 

Deväť promile, to je údaj, ktorý namerali neznámemu mužovi, ktorého našli ležať dvaja policajti z Trnavy Anton Petrovič a Matúš Masár pred vchodom do tamojšej polikliniky. Ak by nebolo policajtov, muž by dnes už zrejme nežil.

Podľa portálu Dnes24 našli v sobotu ráno okolo šiestej na lavičke pred vchodom do polikliniky ležať muža. Muži zákona neváhali a začali s prvou pomocou.

Policajtom sa muža podarilo identifikovať vďaka ľudom na sociálnej sietí. Muža policajti pravdepodobne identifikovali vďaka ľuďom na policajnom Facebooku. Jeho totožnosť ale ešte preverujú. Pravdepodobne sa jedná o Mareka Ch. z Trnavy.

„Policajti Anton Petrovič a Matúš Masár z Obvodného oddelenia Trnava našli v sobotu, krátko po 06.00 h ráno na lavičke pred vchodom do trnavskej polikliniky ležať neznámeho muža. Po overení životných funkcií začali ihneď s poskytovaním prvej pomoci a telefonicky vyrozumeli záchranárov,“ informuje Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

Záchranári napokon muža oživili a previezli do trnavskej nemocnice.

„Ide o muža vo veku približne 30 až 35 rokov, strednej postavy, má hnedé oči, nakrátko ostrihané čierne vlasy v zadnej časti s plešinou, na tele boli nájdené zvláštne znamenia a to na brade tri zahojené jazvy,“ informuje trnavská krajská policajná hovorkyňa.

V čase nálezu mal na sebe oblečenú čiernu zimnú bundu zn. Espirit s kapucňou veľk. XL, šedú mikinu s nápisom COUTURC veľk. M, čierne tričko veľk. M s bielym nápisom PLECH ARMY, modré rifle SLIM veľk. 34/30 s opaskom zn. PUMA šedej farby, čierne boxerky zn.PESAIL s bielo červeným nápisom SPORT, zelené tenisky členkové zn. PUMA a čierne ponožky.

„Muž bol pravdepodobne značne pod vplyvom alkoholu, v krvi mu zistili 9 promile alkoholu,“ dodáva Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

loading...
Tags 9 promile
Predchádzajúci článok Očarujúci okamih, štvorročný chlapec tlmočí pri vianočnom stromčeku film pre svojich nepočujúcich rodičov
Nasledujúci článok Novoročné tradície po celom svete