horoskopy 0 Zobrazení

Horoskop na Január 2020

Čo vás čaká v prvom mesiaci roka? Pozrite sa na svoj horoskop
od Igor 2020-01-03
 

Máme tu nový rok 2020, s nadšením sme sa vrhli do písania nových strán svojho života, čo nám doprajú hviezdy? Pozrite sa...

 

Kozorožec (22. 12. - 20. 1.)

Doplácate na individualistov, ktorí si idú vlastnou cestou. V prvej polovici mesiaca sa sústredíte na svoje financie. Kontrolujete svoje úspory a premýšľate, ako ich čo najlepšie zhodnotiť. Ak vás čakajú nejaké nákupy, potom sa sústreďte hlavne na kvalitu obstarávaného tovaru! V práci sa snažte pracovať naplno, ale potom aj skutočne odpočívať. Je nutné si od svojich povinností udržiavať zdravý odstup.

Sex a vzťahy
Inak azúrové nebo môže zakaliť nepríjemná správa, ktorú vám prinesie istý závistlivý človek. Nedovoľte, aby váš harmonický vzťah nahlodala nedôvera.

Deti a rodina
V rodine sa vám zdá, ako by sa o vás všetci preťahovali. Zažívate skvelé okamihy, kedy si rozumiete s príbuznými bez ohľadu na vek alebo pohlavie.

Práca a peniaze
Nesmierne ľahko môžete dosiahnuť na to, po čom v živote naozaj túžite. Vietor v plachtách umožňuje naozajstný rozlet. Konkurencia nemá žiadnu šancu.

Vodnár (21. 1. - 19. 2.)

Máte pred sebou veľké výzvy. Avšak uvedomte si, že nemusíte svoju predstavu realizovať okamžite, samostatne a bezchybne. Jednajte s časovou rezervou a zmierte sa s tým, že sa ako každý jedinec niekedy dopustíte omylu. Budete v štádiu príprav na budúci mesiac. Viete, že sa teraz musíte poistiť, aby ste v blízkej budúcnosti boli vyzbrojení informáciami a odbornými schopnosťami, ktoré sú pre vás dôležité.

Sex a vzťahy
Vďaka Marsu máte teraz bezodný džbán energie ako stvorenej pre noci plné vášne. Zabudnete na všetky tabu a ponoríte sa do sveta hriešnych predstáv.

Deti a rodina
Konfliktný Mars stojí za napätou atmosférou v domácnosti. Nezostáva, než sa obrniť dávkou trpezlivosti. Len by ste sa rozčuľovali kvôli malichernostiam.

Práca a peniaze
Ste od prírody realisti, takže v zázraky neveríte. O šťastie sa zasadíte sami. Pomaly ale iste kráčate za vytýčeným cieľom a prekážky jednoducho zvládnete.

Ryby (20.2.-20. 3.)

Saturn v znamení Kozorožca vám bude pomáhať udržiavať si rovnováhu medzi prácou a odpočinkom. Roztržitosť alebo pocit, že nestíhate, sa u vás dostaví len zriedkakedy. Nastane teda ideálne obdobie pre voľnočasové aktivity a pre plnenie vašich mimopracovných snov. Počas prvého týždňa mesiaca budete tiež zvýšene komunikatívni, právne záležitosti a väčšie životné výzvy ale napriek tomu odložíte a zatiaľ sa na ne budete pripravovať.

Sex a vzťahy
Od prírody patríte k žiaducim náprotivkom, ktorí si na nedostatok pozornosti nemôžu sťažovať. Sex-appeal však v tomto čase narastá do obrích rozmerov.

Deti a rodina
Máte veľa dôležitých úloh a rodinu odsuniete na vedľajšiu koľaj. Drobné konflikty sa však môžu vyskytnúť aj v súvislosti so spoločným majetkom.

Práca a peniaze
Istý človek zafunguje ako inšpiratívny prvok pre rozmnoženie vašich financií. Vnukne vám nápad na investíciu, ktorá do budúcnosti prinesie nemalý zisk.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Poslanci si do volieb ešte poriadne prilepšia: Na ich platy sa rozdelí viac ako 900-tisíc EUR
Nasledujúci článok Chlapec kúpil večeru pre chudobného starčeka, čo sa dialo potom vám roztopí srdce