horoskopy 1,411 Zobrazení

Horoskop na Január 2020

Čo vás čaká v prvom mesiaci roka? Pozrite sa na svoj horoskop
od Igor 2020-01-03
 

Baran (21.3.-21.4.)

Pripravte sa na spoločensky nabité obdobie! Hoci sa vám v prvých dňoch nemusí chcieť opúšťať útulné hniezdo, rozhodne by ste sa mali premôcť. V medziľudských vzťahoch dôjde k zásadnému obratu! Priateľský prístup k väčšine jedincov sa osvedčí hlavne v zamestnaní. Budete plní noviniek a zaujímavých informácií, ale zároveň fungujete pre druhých ako studnica poznania. Sebavzdelávanie je vaším novým koníčkom.

Sex a vzťahy
Skôr než na lásku sa aktuálne sústredíte na svoju maličkosť. Potrebujete sa rozvíjať, cestovať a užívať si slobodu. Myslíte si, že city počkajú.

Deti a rodina
Rodina bude mať našťastie pre vaše voľnočasové aktivity väčšie pochopenie než drahá polovička. Nespoliehajte však na to, že je ich trpezlivosť bezodná.

Práca a peniaze
Nadriadení vám uvoľnia ruky k tomu, aby ste pracovali vlastným spôsobom aj tempom. Máte čas premyslieť si svoje budúce smerovanie. Rozhodne nikam neponáhľate.

Býk (22.4.-21.5.)

Ocitnete sa v trochu nevýhodnej kondícii. Slnko a Venuša vás budú nútiť zaoberať sa činnosťami, ktoré vás nezaujímajú. Pokúste sa ale prijať túto výzvu a využite ju vo svoj prospech. Nepôjde vám konať racionálne. V komunikácii budete živelný viac, než je zdravé, a budete postrádať diplomatickú disciplínu. Najprv zareagujete impulzívne a až s krížikom po funuse si uvedomíte následky svojich slov.

Sex a vzťahy
Hneď niekoľkokrát sa naskytne ideálna príležitosť k nájdeniu spriaznenej duše, čo je skvelá správa pre všetkých singles. Láska je teraz úzko spojená s prácou!

Deti a rodina
Vyhovuje vám početná spoločnosť, preto k sebe pozývate návštevy a sami sa vydávate za príbuznými, ktorých ste dlhšiu dobu nevideli. Prežívate skvelý čas.

Práca a peniaze
Podarí sa vám vyhnúť sa stereotypu a investujete čas i energiu do činnosti, ktorá pre vás má hlbší zmysel. Každý deň sa môžete tešiť na niečo nové.

Blíženci (22.5.-21.6.)

Máte chuť bojovať s celým svetom proti všetkým nespravodlivostiam! Pokúste sa nehádať viac, než je nutné. Sami mnohých jedincov neprevychováte! O čo menej sa vám páči okolitý svet, o to viac ste spokojní so svojím vlastným životom. Zažívate úplné šťastie v partnerskom živote. Uprostred mesiaca vás hviezdy prinútia zamyslieť sa nad svojimi prioritami. Chcete budovať kariéru, alebo túžite po hmotných statkoch?

Sex a vzťahy
Vo vzťahu potrebujete cítiť istotu. Hoci má láska praktický nádych, ani jeden zo zúčastnených si nesťažuje. Rozkvitnutú čerešňu spolu neminiete.

Deti a rodina
Merkúr sa postará o zábavný program aj perfektne fungujúcu komunikáciu medzi príbuznými. Rodine teraz ostatne hodláte venovať viac zo svojho voľného času.

Práca a peniaze
Logika a zdravý úsudok sa vám v zamestnaní budú hodiť hneď niekoľkokrát. Skvelé kariérne výsledky dosiahnete avšak aj vďaka narastajúcemu intelektu.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Poslanci si do volieb ešte poriadne prilepšia: Na ich platy sa rozdelí viac ako 900-tisíc EUR
Nasledujúci článok Chlapec kúpil večeru pre chudobného starčeka, čo sa dialo potom vám roztopí srdce