horoskopy 1,412 Zobrazení

Horoskop na Január 2020

Čo vás čaká v prvom mesiaci roka? Pozrite sa na svoj horoskop
od Igor 2020-01-03
 

Rak (22.6.-21.7.)

V prvom mesiaci na vás čaká jedna veľká udalosť. Bude sa týkať priamo vás a zrejme aj vašich blízkych. Nemusíte sa báť toho, že by ona sama alebo jej následky boli pre vás zlé či nežiadúce, je ale nutné počítať s tým, že na určitú dobu vnesú do vášho života zmätok. Budete sa musieť vyrovnávať s novými pomermi, ktoré po onej udalosti nastanú, čo si bude žiadať nejaký čas a vašu trpezlivosť.

Sex a vzťahy
Hoci ste inokedy vášnivými milovníkmi, tentokrát sa lásky dočkáte skôr v citovej rovine. Hviezdy navyše ukazujú na častejšie platonické zamilovanie!

Deti a rodina
Na konflikty medzi rodinnými príslušníkmi rýchlo zabudnete vďaka zveľaďovaniu domáceho hniezdočka. Máte kopu nápadov, ako doviesť svoje obydlie k dokonalosti.

Práca a peniaze
Kvôli napätej konštelácii máte k výbuchom hnevu bližšie aj v situáciách, ktoré inokedy zvládate s nadhľadom. Hlavne kolegovia dokážu zabrnkať na nervy.

Lev (22.7.-21.8.)

Vaša vládnuca planéta Neptún sa bude nachádzať v Rybách. Jedná sa o fantastickú konšteláciu, ktorú nezažije každá generácia. Vaše snahy dosiahnuť mier, pokoj a harmóniu môžu byť konečne úspešné. Budete sa môcť uvoľniť, a tak bude vhodné naplánovať si milostné chvíľky, meditácie či tvorivé činnosti. Na ľudí z okolia budete pôsobiť ako zdroj energie. Vaše rozhodnutia budú vždy múdre a uvážlivé.

Sex a vzťahy
Príjemné prekvapenie môžete čakať nielen zo strany svojho partnera. Láska vás totiž neobklopuje iba vo fyzickej podobe. Aj priateľstvo zažíva skvelé časy.

Deti a rodina
Rodina je aktuálne jedným z vašich veľkých potešení. Dokážete sa s nenútenou radosťou venovať všetkým generáciám a pozorne načúvate ich potrebám.

Práca a peniaze
Dokážete sa s humorom povzniesť nad problémami, ktoré by vás ešte nedávno rozpálili doružova. Vďaka tomu si na vás nepríde nikto z dravších kolegov.

Panna (23.8.-22.9.)

Nadchádzajúci týždeň bude ideálny po kariérnej aj vzťahovej stránke. Máte veľa nápadov, ktoré by ste chceli previesť do praxe. Dávajte pozor, aby ste si toho nenabrali moc. Hviezdy radia držať sa zaužívaného programu. Uprostred mesiaca sa sľubujú zaujímavé milostné dobrodružstvá. Istý náprotivok vás nažhaví tak, že zabudnete na dobré vychovanie i povesť. Druhí ľudia vám len závidia - nestačia totiž vášmu tempu!

Sex a vzťahy
Túžite po spaľujúcich milostných chvíľkach a neustále premýšľate nad tým, ako okoreniť dlhoročné partnerstvo. Jedno je jasné, nudiť sa nebudete.

Deti a rodina
Najlepším odreagovaním v ťažkých chvíľach budú vaše ratolesti. Vďaka nim si uvedomíte, že nie je sa kam ponáhľať. Vypnete a užijete si trochu zábavy.

Práca a peniaze
Guru Merkúr umožňuje vylepšiť profesijné podmienky práve v čase, keď konkurencia zaspala na vavrínoch. Ste ambiciózny a neustále rozširujete svoje know-how.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Poslanci si do volieb ešte poriadne prilepšia: Na ich platy sa rozdelí viac ako 900-tisíc EUR
Nasledujúci článok Chlapec kúpil večeru pre chudobného starčeka, čo sa dialo potom vám roztopí srdce