horoskopy 0 Zobrazení

Horoskop na Január 2020

Čo vás čaká v prvom mesiaci roka? Pozrite sa na svoj horoskop
od Igor 2020-01-03
 

Váhy (23.9.-23.10.)

Bude podporená vaše kreatívnosť a vnímanie estetických hodnôt. Budete túžiť nielen po krásnych veciach, ale aj po dokonalosti vlastnej osobnosti. Fantázia vám pôjde na plné obrátky, občas budete mať ťažkosti pomenovať výplody svojej hravej mysle slovami z reálneho sveta. Prebudený vo vás môže byť aj romantický duch prahnúci po cestovaní v prírode či exotických krajoch alebo po búrlivej, vášnivej láske.

Sex a vzťahy
Prvá polovica mesiaca môže priniesť menšie trenice kvôli odlišným pohľadom na svet. Po 17. sa ale situácia výrazne vylepšuje vďaka priaznivej Venuši vo Vodnárovi.

Deti a rodina
Užívate si teplo a harmóniu rodinného krbu, ktorého kúzlo môžete v nadchádzajúcich týždňoch doviesť k dokonalosti. Lákajú vás drobné zmeny i rekonštrukcie.

Práca a peniaze
Vďaka Venuši sa vám podarí dostať k práci, ktorá je pre vás ako stvorená. Navyše v sebe skrýva nemalú odmenu. Nedostatok financií teraz nemusíte riešiť.

Škorpión (24.10.-22.11.)

Nastane najvhodnejšia doba uzavrieť sa tak trochu pred svetom a venovať sa naplno sebe. Môžete pochopiť najrôznejšie riešenie vašej životnej situácie. Ak zotrváte chvíľu osamote a v tichu, uvidíte svoj život ako na dlani. Môžete sa tiež dozvedieť nové informácie. Nie je od veci prihlásiť sa do vzdelávacieho kurzu podľa vašich záujmov. Nové informácie však vo vás môžu vyvolať tiež zmätok - môžete meniť názory.

Sex a vzťahy
Šťastie v láske sa na vás usmieva po celý mesiac, najsilnejší je však v poslednej dekáde. Nezadaní Škorpióni by sa mali vydať do miest, ktoré oplývajú krásou!

Deti a rodina
Venuša sa na vás bohužiaľ mračí aj v rodinnom živote. Aj keď by ste sa radi venovali udržiavaniu tepla rodinného krbu, stále vám v tom čosi bráni.

Práca a peniaze
Ste vynaliezaví a mohli by ste dosiahnuť veľmi vysoko. Od prírody vám síce chýbajú ostré lakte, avšak Merkúr vo vás bude dravosť zdravo podnecovať.

Strelec (23.11.-21.12.)

Nájdete si viac priestoru na svojich priateľov a príbuzných a zistíte o nich veľa cenných informácií. V prvej polovici mesiaca sa vám navyše naskytne príležitosť na vyriešenie dlhotrvajúcich sporov, ktoré nejako súvisia s vašou domácnosťou. Angažujete sa v spoločnosti, radi sa zoznamujete a rozširujete obzory v milostnej oblasti i zamestnaní. Máte pred sebou mesiac plný zážitkov, kedy je váš prirodzený konzervativizmus utlmený.

Sex a vzťahy
Milostné otázky vás nezaujímajú. Zadaní jedinci sú spokojní s tým, čo majú v dome, o ostatné náprotivky sa nestarajú. Pozor na prílišné kritizovanie.

Deti a rodina
Na domácej pôde sa rozhostí pohoda a harmónia. Základným predpokladom k tomuto zisteniu je pre vás však to, či je vaše hniezdočko krásne a štýlové.

Práca a peniaze
Vyhovujú vám striktné pravidlá, ktoré sa musia dodržiavať. Teraz pokojne zostanete v zamestnaní nadčas, pretože máte jasnú víziu, ktorú chcete dosiahnuť.

loading...
Predchádzajúci článok Poslanci si do volieb ešte poriadne prilepšia: Na ich platy sa rozdelí viac ako 900-tisíc EUR
Nasledujúci článok Chlapec kúpil večeru pre chudobného starčeka, čo sa dialo potom vám roztopí srdce