pribehy 4,097 Zobrazení

Chlapec kúpil večeru pre chudobného starčeka, čo sa dialo potom vám roztopí srdce

Nejeden dospelý by si z neho mal zobrať príklad
od Pavol 2020-01-03
 

Ak sa dospelí potrebujú niečo naučiť, mali by sa inšpirovať nevinnosťou a dobrotou detí. Tí najmenší stále vedia ako pomôcť niekomu, kto to najviac potrebuje bez ohľadu nato, či to znamená zriecť sa niečoho čo skutočne majú radi. Rodičia chlapca menom Karen Espinoza Melgarejo musia byť hrdí nato, že také dieťa majú. 

Žena sa bola najesť so svojím synom, keď bola svedkom toho, ako jej malý syn pozval na večeru chudobného starčeka, ktorý sa živí predajom sladkostí v jednej reštaurácií v mexickom Michoacáne. 

Prostredníctvom Facebooku sa Karen podelila o to, ako jej syn mal na večeru špeciálneho hosťa. Muž prišiel do malej reštaurácie, aby ponúkol svoje cukrovinky. "Boli sme na večeri, keď do reštaurácie prišiel tento starý muž, ktorý predával sladkostí, bol veľmi unavený, myslím, že pracoval celý deň. Adalid od chvíle, keď ho uvidel, neváhal, postavil sa od stola a dal mu 40 pesos, ktoré vyhral v mexickej lotérii. Pán mu dal pár cukroviniek, ale on mu odpovedal, že nech si ich nechá a predá."

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Horoskop na Január 2020
Nasledujúci článok V Čechách napadol vlakvedúci cestujúceho a mlátil ho obuškom