pribehy 1,247 Zobrazení

Na sociálnych sieťach vystupovala pod falošným profilom chlapa a zneužila viac ako 50 dievčat

Polícia odhalila ako dospievajúca žena zneužila až 50 dievčat na sociálnych sieťach
od Pavol 2020-01-10
 

21-ročná Gemma Wattsová predstierala, že je chlapcom menom Jake, keď lovila dievčatá vo veku od 14 do 16 rokov, dlhé vlasy si dala do baseballovej čiapky a na seba obliekla oblečenie, ktoré zakrylo jej postavu. Celé týždne si písala s obeťami na Instagrame a Snapchate a potom sa konečne stretla, maskovala sa tak presvedčivo, že obete, ich rodičia a dokonca aj niektorí policajní dôstojníci si neuvedomili, že ide o ženu.

Watts, bývalá sľubná futbalistka, podviedla dievčatá tým, že zdieľala ich intímne fotografie, lebo sa domnievali, že ide o ich priateľa. Niektorí zistili pravdu o tom, že Gemma Wattsová je žena až vtedy, keď im to povedala polícia.

Detektívi tvrdia, že až 50 dospievajúcich dievčat po celej krajine sa možno stalo obeťou Wattsovej, ktorá dnes čelí možnému trestu odňatia slobody po tom, ako bola odsúdená za trestný čin sexuálnych útokov. V novembri minulého roka sa priznala k trom obvineniam zo sexuálneho napadnutia, ale údajne mohlo ísť až o 50 mladých dievčat vo Veľkej Británii.

„Tieto prípady sú neuveriteľne zriedkavé a upozorňujú na nebezpečenstvo sociálnych sietí, kde je pre páchateľa ľahké vytvoriť si falošný profil, osloviť mladých mužov a ženy a pokračovať v ich odhaľovaní,“ uviedla vyšetrovateľka. „Dopad na obete bol obrovský, mení sa im život, pretože verili, že sú vo vzťahu s mladým dospievajúcim chlapcom a zistia, že to bola vlastne žena. Pre niektoré z dievčat to bol jeden z ich prvých skutočných vzťahov. Je to zarážajúce, ale obete sú mladé, celkom nevinné a boli úplne o tom presvedčené.“

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Meghan a princ Harry sa vzdali kráľovského rodu
Nasledujúci článok Bratranec si vzal za ženu sesternicu, teraz im hrozí 5-ročné väzenie za incest