zaujimavosti 0 Zobrazení

Herec zo seriálu Oteckovia bude onedlho otcom

Seriálový otecko oznámil, že sa onedlho stane skutočným otcom
od Igor 2020-01-31
 

Seriálový právnik Ondro z Oteckov, ktorého stvárnil herec Roman Poláčik (31) žiari nesmierným šťastím. Po tom, ako hercovi nevyšiel trojročný vzťah s kolegyňou Janou Kovalčíkovou (28), s ktorou hrá aj v obľúbenom markizáckom seriáli, našiel lásku inde. V novembri 2018 sa ich cesty rozišli. Len vlani v marci následne sympatický Oravčan priznal čerstvý vzťah s novou priateľkou. Necelý rok tak dvojici stačil na to, aby svoju lásku povýšila na inú úroveň.

Už od minulého roka tvorí pár so sympatickou brunetkou Katarínou Galkovou. Dvojica žiari šťastím a odteraz ešte o to viac, keďže sa čoskoro stanú rodičmi. "Budeš tato, povedala a odvtedy som šťastný, plný očakávania i obáv, kam to vlastne náš potomok príde. Či sa mu bude svet páčiť a či sa mu budeme páčiť my. Či mu bude voňať vzduch, chutiť jesť, či je farba dupačiek v pohode a kočík dostatočne odperovaný,“ vyjadril sa pre portál  čas.sk.

Na bábätko sa už obaja veľmi tešia a sám Roman priznáva, že nasleduje obdobie, keď toho bude naozaj veľa. „Ale ja sa na to neskutočne teším,“ uzatvára budúci otec.

Zdroj: https://www.cas.sk/clanok/938704/hviezda-oteckov-roman-polacik-je-stastim-bez-seba-sladke-tajomstvo/

loading...
Predchádzajúci článok Každý piaty dôchodca na Slovensku si privyrába, aby prežil
Nasledujúci článok Uvažujete nad kúpou nového televízora? Poradíme vám