horoskopy 0 Zobrazení

Horoskop na Február 2020

Pozrite si svoj horoskop na mesiac február
od Igor 2020-02-01
 

Februárové počasie nás pravdepodobne prekvapí, prekvapia nás aj hviezdy a čo nám pripravia? Pozrite si svoj horoskop...

 

Kozorožec (22. 12. - 20. 1.)

Dajte si pozor na to, aby ste si nenakladali zbytočne veľkú záťaž. Budete potrebovať skôr pokoj než hektický režim a vzhľadom k vašej priaznivej životnej situácii si pohodu budete môcť pokojne dovoliť. Bude teda len treba povzniesť sa nad malichernosťami všedného života a zaprieť sa a nechcieť od seba i od sveta viac, než je naozaj nutné. Spokojnosť so štandardom vyvolá spokojnosť aj vo vašej duši.

Sex a vzťahy
S náprotivkom momentálne skonzultujete všetky kroky. Po jeho boku sa duševne i fyzicky zregenerujete. Je príjemné nechať občas zodpovednosť na druhých.

Deti a rodina
Vďaka príbuzným získate veľa cenných rád a informácií. Medzigeneračné spory vymiznú, naopak zistíte, že rozdiely môžu byť často v mnohom nápomocné.

Práca a peniaze
Pracovná sféra je úzko prepojená so súkromím. Trúfalé plány sa stretnú s podporou vašich priateľov i príbuzných. Aj hviezdy vám budú vedieť ukázať cestičku.

Vodnár (21. 1. - 19. 2.)

Budete uvažovať o svojom profesijnom smerovaní a uvedomíte si, že vás terajšie zamestnanie nenapĺňa. O čo menej ste spokojní v zamestnaní, o to viac radosti zažívate osamote. Ste obklopení milými ľuďmi, ktorí vás budú podporovať vo všetkom, čo si zaumienite. Mnohým sa budete musieť ospravedlniť za krivdu, ktorej ste sa na nich dopustili. Týchto dobrých medziľudských väzieb si ceníte viac ako materiálneho zabezpečenia.

Sex a vzťahy
Nespokojní jedinci prehodnotia svoj život a pustia sa do jeho prebudovania. O ničom nepochybujete a žiadna prekážka nie je dosť veľká. Idete za svojim snom.

Deti a rodina
Pre domácu pohodu ste ochotní obetovať mnohé. Nedovolíte však, aby vás blízki len využívali. Takémuto správaniu urobíte prietrž hneď v začiatkoch.

Práca a peniaze
Je čas, aby ste sa maximálne koncentrovali pri obchodných rokovaniach. Trénujte diplomaciu a asertivitu. V opačnom prípade nemusíte udržať emócie na uzde.

Ryby (20.2.-20. 3.)

Hoci sa o vás pokúša niekoľko napäťových konštelácií, ktoré sa najčastejšie prejavia nervozitou v práci, nakoniec vás zachráni blahodarný vplyv Jupitera. Ten vždy v nepríjemných situáciách zasiahne ako blesk z čistého neba. Buďte v strehu pred falošnými tvárami vo vašom okolí. Radšej na seba nič dôležité ani intímneho neprezrádzajte. Zato skutočné priateľské a milostné väzby sa ešte zosilnia.

Sex a vzťahy
So súčasným vzťahom ste maximálne spokojní. Trápi vás však neistota, či to má rovnako aj vaša drahá polovička. Bojíte sa jej však opýtať na rovinu.

Deti a rodina
Na rodinnej pôde zažívate rozporuplné chvíle i pocity. Kým so staršími príbuznými dochádza k menším konfliktom, s deťmi si rozumiete na plnej čiare.

Práca a peniaze
Od práce vás musia odtrhávať, aby ste neskĺzli k workoholizmu. Ste kreatívny, asertívny a máte ohromnú výdrž. Snažte sa len dokončiť začaté úlohy!

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Lekári z Brna dosiahli obrovský úspech v liečbe rakoviny bez chemoterapie
Nasledujúci článok Čakala štvorčatá, ale prežilo len jedno dieťa