pribehy 0 Zobrazení

Čakala štvorčatá, ale prežilo len jedno dieťa

Bola nadšená, keď zistila, že čaká štvorčatá, ale zmenilo sa to na smútok pri 15-týždňovej prehliadke
od Pavol 2020-02-02
 

Mladá mama z Alabamy bola nadšená, keď zistila, že čaká štvorčatá. Jej radosť sa však čoskoro zmenila na smútok po tom, čo jej pri 15-týždňovej prehliadke oznámili hrozné správy.

V tom čase 19-ročná Tori Keller bola informovaná o tom, že tri z nenarodených detí zdieľali placentu, ktorá nebola dostatočne silná na to, aby ich všetky udržala pri živote. Jedno z detí už nemalo srdcový rytmus, informuje portál Unilad. Tori a jej partner, Tyler Hallman, boli informovaní, že bude musieť naďalej vynosiť všetky štyri dievčatká, aj keď jedno už zomrelo v lone. Malo to byť ich štvrté dieťatko, ktoré bolo v placente samo.

Keď hovoríme o prijatí trýznivých správ, Tori povedala: „Musela som pokračovať. Vedela som, že sa nemôžem vzdať svojich ďalších detí. Nevedela som, ako sa cítiť, keď nosím dieťa bez srdcového rytmu, ale nemala som na výber.“

Len dva dni po dovŕšení 18 týždňa Tori prestala pociťovať akýkoľvek pohyb a v boku mala bolesti. Keď kontaktovali lekára, povedal im, aby sa nebáli, že Tori sa len rozširuje maternica.

Pokračovanie na ďalšej strane...

loading...
Predchádzajúci článok Horoskop na Február 2020
Nasledujúci článok Pýtate sa, či je normálne, že váš partner má toľko podobnosti s vaším otcom? Psychológovia vysvetlili, prečo je tomu tak